reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Paraplu łącze sie z tobą jeśli chodzi o spanie w dzień. Ledwo na oczy widzę A uczyć się muszę. Właśnie jestem na etapie pisania sciagi[emoji14] Cały weekend egzaminy A mnie się nie chce uczyć.

A pro po 13. To ja chciałam wziąć ślub 13 września o 13 ale pech chciał ze nie udało się zgrać sali i zespolu i mieliśmy tydzień później...

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
 
Cześć dziewczyny - tak mi wasz wątek wyskoczył postanowiłam napisać :). Rozumiem ze tutaj mix starajacych się jak i juz w ciąży ;) ? Ja chyba dziś mam owulację - ciekawe czy będzie szczęśliwa :D hyhy. Mam jednego synka 3 latka i teraz myślę o rodzeństwie-powoli się przymierzamy ;).

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bum grrr bez sensu to!!
Mam suwaczek na stronie internetowej. Na apce go nie mam. Chcialam go skopiowac ze strony internetowej na apke i nie da sie.
Kto to projektowal?!
 
Paraplu daa się!
Nazwa suwaczku zaczyna się na url.. coś tam dalej i musisz to wkleic tam [emoji12]

Miciurka witamy ! [emoji8]
Tak dokładnie miksior dziewczyny staraly sie z nami i zostały na wątku dalej z nami [emoji4]
Testy owulacyjne robisz ?
Który to cykl starań ? [emoji6]


 
reklama
Do góry