reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

I po @ 2 dni i pare godzin ekstra[emoji5] clo wziete tym razem polowka usg w poniedzialek dowiem sie ile ma pecherzyk mam nadzieje ze uda mi sie wstrzelic albo na 14 albo na 16 czerwca mam nadzieje ze tym razem pecherzyk bedzie mial ok 20 mm na iui i zeby owulka nie byla znowu tak wczesnie
Trzymam kciuki :) ja dwa dni do @ mam [emoji33][emoji33][emoji33]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie. Ja się dziś czuje strasznie, @ oczywiście przyszła i to z pełną mocą, leje się ze mnie, tragedia, brzuch nawala i jeszcze ból głowy. Ehhh. :|
 
A ja usunęłam aplikacje z kalendarzykiem i nie wiem jaki mam dzien cyklu, nie wiem kiedy owu, kiedy @. Nie wiem jak żyje [emoji23]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
A ja usunęłam aplikacje z kalendarzykiem i nie wiem jaki mam dzien cyklu, nie wiem kiedy owu, kiedy @. Nie wiem jak żyje [emoji23]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Ja tez raz usunelam ale mialam kopie w telku i uratowalam ale wylaczylam wszystkie powiadomienia i tak jest ok
 
Do góry