reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dzięki dziewczyny:-) no dla mnie to Ósmy Cud Świata ten mały chłopiec:-)

Dorcia dawaj testa!

Majka od początku miałam nastawienie, że będę karmić piersią. I moja mama i siostra miały dużo pokarmu więc stwierdziłam, że ja też na pewno będę miała:-) martwiłam się tylko o moje brodawki ( wklęsłe) ale dzięki nakładkom super sobie mały radzi. Raz mi pielęgniarki z noworodków chciały małego nakarmić mm w szpitalu i powiedziałam, że się absolutnie na to nie zgadzam i już więcej nie próbowały. Dzięki temu super mi laktacje rozbujał i jak narazie to nie mam żadnych problemów z karmieniem:-) a podobno nakładki i smoczek skutkują mniejszą laktacją. U mnie na szczęście się nie sprawdziło:-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny:-) no dla mnie to Ósmy Cud Świata ten mały chłopiec:-)

Dorcia dawaj testa!

Majka od początku miałam nastawienie, że będę karmić piersią. I moja mama i siostra miały dużo pokarmu więc stwierdziłam, że ja też na pewno będę miała:-) martwiłam się tylko o moje brodawki ( wklęsłe) ale dzięki nakładkom super sobie mały radzi. Raz mi pielęgniarki z noworodków chciały małego nakarmić mm w szpitalu i powiedziałam, że się absolutnie na to nie zgadzam i już więcej nie próbowały. Dzięki temu super mi laktacje rozbujał i jak narazie to nie mam żadnych problemów z karmieniem:-) a podobno nakładki i smoczek skutkują mniejszą laktacją. U mnie na szczęście się nie sprawdziło:-)
No to super! Też będę walczyć ale tym razem na nic się nie nastawiam [emoji6]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tynka Cud Miód [emoji7][emoji7][emoji7][emoji16]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Luska- ja to lubię upału jak na plaży leżę hehe a tak w domu tez wole tak jak jest teraz

Dorcia - No a może się skusisz na testa

Tynka- jaki słodki uśmiech , Igus ładnie nabiera masy :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jestem, jestem
Foch mi przeszedł
Zdenerwowałam sie, bo nie chciałam nikogo urazić
Ale mniejsza o to [emoji13]
Tak szybko mnie sie nie pozbędziecie. Co ja bym zrobiła bez mojego forum i bez mojego wątku [emoji24][emoji24]
Docia siuraj [emoji110]️[emoji110]️


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Do góry