reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Dzień dobry i dziś trochę upał odpuścił :-)

Dorcia - oby nie przyszła :-)

Mój Maks dziś ma przedstawienie na dzień rodziców ' czyli połączenie dnia mamy z dniem taty :-), ciekawe jak mu pójdzie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nuria baba go nie odebrała, ale napisałam im czyj pies, tylko dokładnie adres muszę sprawdzić [emoji6]
Dorcia i testa nie zrobiłaś? Jak to?! Sikać powinnaś [emoji12][emoji16]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Hejka:-)

Ja sobie chyba kawkę strzele jakąś słabą bo od wczoraj nie głowa boli:-/

Funia oszczędzaj się ile tylko dasz radę, a krwiak szybko się wchłonie. Jak widzisz na jedno Acard i Clexane ( lub inny rozkrzepiacz) pomaga a na inne szkodzi. Trzymam kciuki

Lusia, Arte działajcie dziewczyny! Czas na kolejny pozytywny teścik na forum:-)

Nessi ale bym zjadła coś z maca...niestety póki nie schudne i nie skończą się bóle brzuszka u małego to mogę pomarzyć o takim jedzonku... aaaa i najważniejsze! Super że córeczka pięknie rośnie. W buziulke pokaże jak się urodzi. Mój do tej pory twarz rękami zasłania często!
Swoją drogą to podobno dieta matki karmiącej nie istnieje. Chyba przestaje w to wierzyć. Na początku jadłam praktycznie wszystko, małego lekko wysypało, miał straszne wzdęcia i brzydkie kupki. Teraz jestem na ścisłej diecie i mega poprawa.

Carmen pisz tu szybciutko:-)

Agnesis ja też kiedyś usunęłam kalendarzyk jak się wkurzylam ale może z dwa tygodnie tylko wytrzymałam bez niego he he.

A tu mój 5-tygodniowy Igi o 4.40 rano:-) za takie poranki to mogę nie spać całą noc. Aaaa i waży już 4900. Służy mu moje mleczko:-)
 

Załączniki

  • 20170607_073844-648x1152.jpg
    20170607_073844-648x1152.jpg
    210,5 KB · Wyświetleń: 99
reklama
Do góry