reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

@majka_km6 trudno z sexem jakos sie wytrzyma,dzidzi najwazniejsze.
[emoji5]

Wlasnje Carmen odezwij sie [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie no jasna sprawa ale trudno później się przełamać. My w tej ciąży bardzo mało wspułżyjemy. Jak nie krew to skurcze. Najważniejsze teraz żeby krwiaczek się wchłonął a łożysko ładnie wykształciło.

Dżoł a na Kaszubach byłaś? [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1496748848-aaaaaa.jpeg

1496748871-aaaaaa.jpeg

A to moja dzidzia i jej ała koło domku (tak tlumaczyłam dzieciom). Przepłakałam swoje a w 13 tc już nie było śladu [emoji6]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Komu amm ??
IMG_20170606_151025.jpg

Młody na szczęście zje zdrowsze jedzenie u babci :)
Ja mam już przesyt ziemniaków i kotletów, mięs duszonych, zup itd. ...
 

Załączniki

  • IMG_20170606_151025.jpg
    IMG_20170606_151025.jpg
    62,2 KB · Wyświetleń: 536
reklama
I po @ 2 dni i pare godzin ekstra[emoji5] clo wziete tym razem polowka usg w poniedzialek dowiem sie ile ma pecherzyk mam nadzieje ze uda mi sie wstrzelic albo na 14 albo na 16 czerwca mam nadzieje ze tym razem pecherzyk bedzie mial ok 20 mm na iui i zeby owulka nie byla znowu tak wczesnie
 
Do góry