reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Hej

Mania- ja tez trzymam &&& za twoje egzaminy jak bedą :-)

Nuria - nie gadaj ładnie wymalowałaś pazurki :-) i serducho jakie ładne , ja zanim dojdę na nauki zdobień to muszę nauczyć się ładnie malować paznokcie :-)

Dżoł - ale Ci fajnie tez bym gdzieś pojechała , udanego zwiedzania :-)

Funia - tez miałam krwiaka na początku ciąży , u mnie zanikł tak w 11 tygodniu brałam dupka

Ja dziś planuje iść na dziady sama zobaczymy czy mi się uda


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Co jest???

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Wczoraj chciałam psa w drzwiach zatrzymać nogą bo ten perszing się żuca w pogoń, ucieka na dwór i potem muszę ją odnieść i spowrotem zapindalać na dół. No i jak nie fortunnie czy za szybko nogę podniosłam, pokarało mnie. Ból nie samowity. Nie wiem czy to spojenie czy więzadła ryczeć mi się chce jak mam się obrócić na łużku a co dopiero gdzieś iść [emoji26] jak do jutra nie będzie poprawy to może spróbuję to rozruszać...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Majka moze jakies oklady? Lekki masaz?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Dotykać nie da rady a okłady musiałby mi ktoś zmieniać. Czuję się jak potłuczona a tak uważałam i jeden nie fortunny ruch i doopa. Nic to jakoś się przemęczę.
Najlepszy mój mąż się pyta czy dzisiaj też do niego przyjadę. A ja na to że przecież ja nawet chodzić nie mogę. Na co on że wczoraj też nie mogłam. Bo ka se to wczoraj zrobiłam jak jechałam zawieźć mu obiad tylko ze nie wiedziałam że jest aż tak źle, myślałam że może zaraz odpuści zacisnęłam zęby i pojechałam. A potem się dziwię że nikt mnie na poważnie nie bierze.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Majka wspolczuje ja mam nadciagniety miesien przy biodrze wiec nieraz to okropnie boli
Carmen wracaj ja tam sie nie obrazilam nie ruszaja mnie juz ciaze innych wiec spoko
Nuria u mnie w biedrze tez sa
Funia bedzie dobrze odpoczywaj
Angnes jak tam?
Ness czekam na fotke malej[emoji5]
Mania trzymam kciuki
Arte dorcia nie obrazajcie sie my tez damy rade ja jestem tu weteranka 3.5 roku staran minelo teraz 3 nieudane iui owulke mam a jednak sie nie poddaje podchodze do 4 iui
 
U mnie zwyczajnie [emoji6] czytam Was na bierząco, ale jakoś czasu i weny brak na pisanie [emoji12] ciężki okres w pracy sie zaczął, urlopy i trzeba pracować na podwójnych obrotach [emoji58]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
U mnie zwyczajnie [emoji6] czytam Was na bierząco, ale jakoś czasu i weny brak na pisanie [emoji12] ciężki okres w pracy sie zaczął, urlopy i trzeba pracować na podwójnych obrotach [emoji58]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Wspolczuje moje kochanie ma angine a musi byc w pracy
Dziewczyny melduje sie z lozka ,wstaje jedynie do wc.

@Nuria chyba jutro wysle M po te kolorowanki,z nudow pomaluje[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Odpoczywaj[emoji5]
 
reklama
Dziewczynki a mam pytanko,bo kilka z Was mialo krwiaki[emoji4]
Czy moge lezec w kazdej pozycji?np na boczku,z podkurczonymi nogami lub w pozycji pollezacej z poduchami pod glowa?
Jak dlugo te krwiaczki Wam sie wchlanialy?



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry