reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Niestety nie znam , a w Warszawie przyjmuje ?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
W Mińsku i na Bielanach ..
Mam jeszcze to skierowanie do poradni patologii ciąży na Czerniakowskiej. Miałam tam z tym iść dzisiaj bo zapisana jestem na 7 marca. Ale z nerw i rozpaczy nie byłam w stanie stać w kolejce między ludźmi ...Może jak ochłonę za parę dni...
 
reklama
U mnie też dziwnie, wczoraj mi wyszedł owu pozytywny chyba i dzisiaj też. Od wczoraj bolą jajniki, dzisiaj ostro dają czadu. Nie wiem o co biega.Wrzucam fotki z ostatnich 3 dni.
CAM00380.jpg
CAM00381.jpg
CAM00382.jpg
 

Załączniki

  • CAM00380.jpg
    CAM00380.jpg
    534,1 KB · Wyświetleń: 319
  • CAM00381.jpg
    CAM00381.jpg
    677,5 KB · Wyświetleń: 300
  • CAM00382.jpg
    CAM00382.jpg
    478,9 KB · Wyświetleń: 288
Podziałane jest od wczoraj :) ale nie miałam tak jeszcze, żeby mi wyszły dwie pozytywne taki w dwa dni ale widze nie u mnie tylko takie rzeczy.
 
W Mińsku i na Bielanach ..
Mam jeszcze to skierowanie do poradni patologii ciąży na Czerniakowskiej. Miałam tam z tym iść dzisiaj bo zapisana jestem na 7 marca. Ale z nerw i rozpaczy nie byłam w stanie stać w kolejce między ludźmi ...Może jak ochłonę za parę dni...
Idź tam. To jest szpital z 3 stopniem referencyjnosci i szpital od trudnych ciąż. Ja bym nie zwlekala. Tam naprawdę mają dobrych specjalistów i najlepszą w W-wie neonatologie.
Osobiście chodzę do ordynatora tego szpitala Ale jest też innych lekarzy paru dobrych tam

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podziałane jest od wczoraj :) ale nie miałam tak jeszcze, żeby mi wyszły dwie pozytywne taki w dwa dni ale widze nie u mnie tylko takie rzeczy.
U mnie przez4 dni były pozytywy
U Bum przez 5
Także po prostu wpisujesz się w schemat [emoji12][emoji106]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Dobry:-)

Nessi z drugim maluszkiem będzie wszystko dobrze zobaczysz! Koniecznie zmień lekarza prowadzącego. Myślę, że Rene ma rację i warto na tą Czerniakowską pojechać. Tam się tobą zajmą. Całą noc śnił mi się twój aniołek. Na pewno czuwa nad siostrzyczką i pilnuje jej.

Carmen nie ma problemu:-) butki i skarpetki robi się szybciutko. Już niedługo będę wam prezentować jak się na stópkach prezentują moje wyroby:-)

Wonder nie wiem jak w innych cyklach testy ci wychodziły ale jak ja używałam tych różowych owu, to kreska była nawet ciemniejsza od kontrolnej przed owu i dopiero taką uznawałam za pozytyw. Nie zmienia to faktu, że działać trzeba :-)

Bum super fototapeta. Na pewno mała zachwycona.

Rene a jak u ciebie samopoczucie ? Kiedy cięcie?

Arte trzymam kciuki:-)
 
Ech u mas na czerwcówkach mama z bliźmiakami wczoraj trafiła do szpitala. Dzieci dostają sterydy na szybszy rozwój płuc i chyba już teraz będą walczyć o każdy dzień [emoji17]


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Heyy witam z rana z [emoji477]


Majka no co ty powiadasz, osobiscie wiem.ze ciaza blizniacza jest to.ciaza wysokiego ryzyka,ale kurde kazda jedna :(

Tyle tu blizniakow widze co sie maja dobrze,a na forum same Pechowe kobiety musza byc :( gdzie ta sprawiedliwosc :(
Nie umiem zrozumiec i nie chce :(

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry