reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Nessi- cieżko sobie wyobrazić co czujesz , ale drugi dzidziuś niech rośnie śliny i zdrowy , przezierność super .

Tynka- piękne te cudeńka , kocyk rewelacja

Witam się bez kawy , bo coś znowu mam mdłości :-/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja. Z mega bólem głowy. U nas deszcz i wiatr jakby ktoś się powiesił.
Zero ochoty na cokolwiek.

Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące...
 
Witam się z Wami, u mnie też brzydko leje, normalnie jak jesień. Czas na śniadanko. Oby ten dzień miał same pozytywne informacje i tak do końca tygodnia proszę. :)
 
Wstałam, ale wszystko mnie wkur***ia. Zrobiłam K awanturę, że zachowuje się jakby nic się nie stało. Mam wyrzuty sumienia. Wiem, że faceci przeżywają to inaczej - nie każdy jest wylewny. Ale jednak szlak mnie trafia. Na prawym boku jak się kładę to czuję pobolewanie w tym miejscu, gdzie jest ...no właśnie co jest ...Nie wiem.
Kupiłam detektor tętna płodu...zaczynam panikować.
 
Wstałam, ale wszystko mnie wkur***ia. Zrobiłam K awanturę, że zachowuje się jakby nic się nie stało. Mam wyrzuty sumienia. Wiem, że faceci przeżywają to inaczej - nie każdy jest wylewny. Ale jednak szlak mnie trafia. Na prawym boku jak się kładę to czuję pobolewanie w tym miejscu, gdzie jest ...no właśnie co jest ...Nie wiem.
Kupiłam detektor tętna płodu...zaczynam panikować.
Lepiej zrobić awanturę i wywalić to z siebie niż też tłumić. Detektor dobra sprawa, też chciałam kupić ale jak już się zdecydowałam i dostałam zielone światło na zakup to już się nie opłacało.
 
Wstałam, ale wszystko mnie wkur***ia. Zrobiłam K awanturę, że zachowuje się jakby nic się nie stało. Mam wyrzuty sumienia. Wiem, że faceci przeżywają to inaczej - nie każdy jest wylewny. Ale jednak szlak mnie trafia. Na prawym boku jak się kładę to czuję pobolewanie w tym miejscu, gdzie jest ...no właśnie co jest ...Nie wiem.
Kupiłam detektor tętna płodu...zaczynam panikować.

Wcale się nie dziwie, że panikujesz, jak masz być spokojniejsza to sprawdzaj tętno. Swoim się nie przejmuj może nie wie jak ma z Tobą o tym rozmawiać, On na pewno to przeżywa ale może nie chce Ci tego pokazywać, żebyś nie cierpiała.
 
A ja wlasnie.ogladalam.film cuda z nieba.
Zaraz kolejny sobie odpale [emoji178][emoji178]


Nessi,wyrzuc z.siebie wszystko.
Wiesz wydaje mi sie,ze twoj maz po prostu trzyma.glowe na karku,on nie chce ci pokazac jak placze.lub jak jest mu ciezko!!!!!!!!

Edit: on po prostu czuwa nad ta cala sytuacja i nie chce pociagac ciebie za soba w strone smutku,zalu i tych wszystkich innych rzeczy.
Stara sie.byc silny,ale uwierz ze ON od srodka tez cierpi. Tak samo jak ty.



Sciskam Cie mocno jak tylko umiem !!!!!

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka :)

Ness detektor dobra sprawa będziesz spokojniejsza , tulę cię mocno <3 :*

Carmen i jak mega fajny nie ? No ja już obejrzałam tą nostalgię anioła , wczoraj te 3096 dni i ie wiem jaki jeszcze zobaczyć :D może coś polecisz ? :)

Ja wstałam dziś lewą nogą :D
 
reklama
Do góry