reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Heyy witam z rana z [emoji477]


Majka no co ty powiadasz, osobiscie wiem.ze ciaza blizniacza jest to.ciaza wysokiego ryzyka,ale kurde kazda jedna :(

Tyle tu blizniakow widze co sie maja dobrze,a na forum same Pechowe kobiety musza byc :( gdzie ta sprawiedliwosc :(
Nie umiem zrozumiec i nie chce :(

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
No moja szwagierka donosiła bliźniaki bez najmniejszych komplikacji. Jestem w szoku co to się dzieje.


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Majka no coś ty!? Coś z szyjka macicy u tej dziewczyny? Oby jak najdłużej wytrwała w trójpaku.

Carmen ja przez tą moją pracę to się już tyle ludzkich tragedii naogladalam, że brak mi słów. Nawet nie będę mówić jak bardzo się o moje dziecko boję. Tak już bym chciała mieć go w ramionach.
 
Ja nie wiem co to sie dzieje :(
Juz wiele razy bylo pisane,ze cpunki i alkoholiczki donosza zdrowe i w ogole,a kobieta ktora bardzo CHCE,kobieta ktora kocha i bedzie kochac w sekunde traci to.szczescie :(
Nie umiem tego zrozumiec, nie umiem.



Mania czekam za testem. Licze na twoj pozytyw [emoji111][emoji178]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Majka no coś ty!? Coś z szyjka macicy u tej dziewczyny? Oby jak najdłużej wytrwała w trójpaku.

Carmen ja przez tą moją pracę to się już tyle ludzkich tragedii naogladalam, że brak mi słów. Nawet nie będę mówić jak bardzo się o moje dziecko boję. Tak już bym chciała mieć go w ramionach.
No szyjka jej poleciała z szwem musieli czekać bo miała infekcje. Założyli w ostatnim momencie a teraz zaczęła krwawić. Puki co sytuacja opanowana pytanie na jak długo... :(

No moja matka piła, paliła i Bóg wie co jeszcze pięcioro dzieci i żadne nie utrzymuje z nią kontaktu. A tu człowiek chucha, dmucha po lekarzach biega i wiecznie coś. Wczoraj mówię do męża że jeszcze nie zaczęłam 7mc ale już mam dosyć. Potem jak przeczytałam o tej dziewczynie która będzie walczyć o każdy dzień, przypomniałam sobie ile się staraliśmy, pomyślałam o naszych dziewczynach które dalej się starają, czekają na cud... Stwierdziłam że jeszcze wytrzymam ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam[emoji478]
Znowu sie nie wyspalam, chyba dzis przestawie łóżko w inne miejsce.
Obudzilam sie z katarem i bolem gardla, mierzylam temperature, 37.2. Pieknie[emoji36]
Do tego brzuch mnie boli jak na okres.

Przykre to co sie dzieje. I az dziwne ze tam na gorze ktos na to wszystko pozwala[emoji19]


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mania,ja sie pytam gdzie TY jestes

Bede dzis caly dzien Cie molestowac !!!!!! [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]


Poszlam do ogolnego,hmmmm nie wiem wracalam z przedszkola i jakas sila wyzsza zaprowadzila mnie do lekarza [emoji23] ni z gruszki ni z pietruszki

Nie wiem jak to ujac ale cos mnie pokierowało i dalam sobie przepisac luteine. Wzielam dopochwowa,zeby w razie co nie czuc skutkow ubocznych.

Bo moj progest.tez nienajlepszy.
Jak.myslicie od kiedy brac ?? Od 18 dc zeby bylo pewnie i przez ile?? Moze wsune sobie tylko wieczorem przed pojsciem spac..??

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mania,ja sie pytam gdzie TY jestes

Bede dzis caly dzien Cie molestowac !!!!!! [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]


Poszlam do ogolnego,hmmmm nie wiem wracalam z przedszkola i jakas sila wyzsza zaprowadzila mnie do lekarza [emoji23] ni z gruszki ni z pietruszki

Nie wiem jak to ujac ale cos mnie pokierowało i dalam sobie przepisac luteine. Wzielam dopochwowa,zeby w razie co nie czuc skutkow ubocznych.

Bo moj progest.tez nienajlepszy.
Jak.myslicie od kiedy brac ?? Od 18 dc zeby bylo pewnie i przez ile?? Moze wsune sobie tylko wieczorem przed pojsciem spac..??

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Witam się i ja

Carmen, przechodziłam obok apteki i nawet przez chwile się zawahałam czy noe wejść ale poszłam dalej
To bez sensu, ja wiem że nic z tego [emoji19]
Brzuch mnie zaczął lekko boleć
Więc licze że dziś się rozkręci




Trudno znaleźć odpowiedź na pytanie czemu to życie jest takie niesprawiedliwe i czemu jefnych ciągle głaska po głowie a drugich ciągle kopie po dupie
Nie potrafie tego ogarnąć

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
reklama
No ok.... jak chcesz ;)

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak do jutra nadal będę tylko plamić to obiecuję że kupię test [emoji12]

Dziś jakaś siła powstrzymała mnie przed wejściem do apteki [emoji12]

*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Do góry