reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Moj boze [emoji26] przykro mi, wspolczuje [emoji20]


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: w trakcie, ureaplasma, leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno cholina, ovarin

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ness jak będziesz gotowa napisz czy mialas krwawienie i czemu sie tak stało. [emoji17]


Ja chcę juz wiosnę , wyjść ładnie domu , słoneczko [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t5d [emoji235]
 
Witajcie Kochana, jakoś się nie odzywałam bo nie miałam kiedy i weny brak. Wszystko po staremu, u mnie też zawiewa od wczoraj strasznie. Wcinam śniadanko.
Nuria ciekawe jestem co ten Twój upolował :)
Bum uważaj na siebie :)
 
Nessi ;( przykro mi bardzo kochana.Sciskam Cie bardzo mocno ;(

Ja nie odzywalam sie dosc dlugo bo tez okres mi sie spoznial mialam nadzieje ale gdziez tam ja moglabym miec z gorki.Do tego chorobska nas zaatakowaly i nie bylo ani sily ani weny :/
 
Ja jak lezalam w ciąży z małą to też była taka dziewczyn co w 20tc dowiedziała się , że dzidzia jej druga zmarła akurat dziewczynka a miała parke + syna 6letniego.
Dla mnie w szoku było to, że oni nic z tym nie robią ino dzidzia tak jakby zanikła w ciele [emoji17]

Agnes mam skierowanie , moge iść w czwartek na bdania [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t5d [emoji235]
 
Nessi [emoji22] stoję na ulicy i wyje. Brak mi słów [emoji26]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
reklama
Bum ja gdzies czytalam ze przy ciazy bliźniaczej miedzy plodami dochodzi do tzw rywalizacji o miejsce, wszelkie substancje odzywcze itp i jezeli jeden plod jest np większy od drugiego to wiecej wszystkiego przechwyca i nie daje szansy temu drugiemu. Az w koncu slabszy plod obumiera. Zostaje wchloniety przed drugi plod badz przez organizm matki, czasami potrzebny zabieg.
Nessi dojdzie do siebie to powie co sie stalo:(

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry