reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Tynka pokaż pokaż i to szybko :)

Mania hmm współczuję... najgorzej jak się rozbujać nie może

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
reklama
Hej :)

Bum skopie Ci doope !!! Jaka drabina ?? Ostatni raz !!! Nie mozna :( ja z corka w ciazy jak bylam weszlam na drabine i zarowke zmienialam awieczorem w szpitalu wyladowalam z krwawieniem:( pilnuj sie tam. Teraz masz lezec i pachniec !!

Nessi jak dzidziolki ? :)

Tynka a Wy jak sie czujecie ? Pokaz brzusia :) na kiedy termin :)

Pozdrawiam wszystkich

Karola a jak synus ? Udalo Ci sie z tym karmieniem?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się po pobraniu. Poszło bez bólu a ja to się zawsze boję.

Tynka widziałam Twoje dzieła na fb super efekt :-)

Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące...
 
Tynka pokaz[emoji7]

Moj dzis pojechal ogladac samochod bo chcemy nowy kupic, i specjalnie gnida nie odbiera teraz. I nie wiem czy kupil czy nie[emoji35]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka , leże jeszcze w łóżku , obiad zamowilam na 13 , nie gotuje dziś [emoji38]

Musialam trochę porobic bo z tym remontem kuzde stać będziemy i będziemy a tak to pokój zakończony od malej , P dzis trochę nasz ogarnie i znow do roboty i taki tydzień przewalony ...

Tynka widziałam te cudo n fb piękne [emoji169]

Oleczka ooo dzien dobry jak sie macie ? [emoji8]

Arte no ja przez jakieś 4 osoby mam negatywne oceny a ich nie znam [emoji38]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t4d [emoji235]
 
Podczutujac inne wątki, zauwazylam ze dziewczyny potrafią się tam kłócić o pierdoly, doslownie[emoji23]
A tu u Nas jest luz[emoji7]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nuria oj byly klotnie byly :D

Bum no wlasnie sie nie mamy trzeci tydzien chorujemy. Najpierw ja, Zuzia i teraz maly. On ciagle chce byc bujany przy tej chorobie a lekki to on nie jest, druga noc nie spie takze zombi i wysiadam :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co wczoraj parę godzin ja żucało, popołudniu było wszystko ok zaczęła jeść a wieczorem zadowolona spakowała się do szkoły. Dzisiaj zwymiotowala tylko raz (nawet trafiła do kibelka) no ale jeszcze ją brzuch pobolewa. Może to trzydniuwka. Jak dziś w nocy się powtórzy to z nią pojadę chyba że dzisiaj się coś pogorszy nie będzie chciała jeść albo zrobi się apatyczna.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bum dostałaś skierowanie?


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Do góry