reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Mi się też chce płakać:( nie umiem sobie tego wyobrazić nawet co musi przeżywać.
W końcu mi się pokazała owu wczoraj, wyszła pozytywnie ale z opóźnieniem kilku dni więc i @ się pewnie przesunie. Najlepiej,żeby się nie pojawiła w ogóle.
 
reklama
Bum ja gdzies czytalam ze przy ciazy bliźniaczej miedzy plodami dochodzi do tzw rywalizacji o miejsce, wszelkie substancje odzywcze itp i jezeli jeden plod jest np większy od drugiego to wiecej wszystkiego przechwyca i nie daje szansy temu drugiemu. Az w koncu slabszy plod obumiera. Zostaje wchloniety przed drugi plod badz przez organizm matki, czasami potrzebny zabieg.
Nessi dojdzie do siebie to powie co sie stalo:(

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
No niestety tak to jakoś jest ...
Ja wtedy z tą dziewczyną lezalam na sali , co ona tez sie tam należała ze mną [emoji20]
Ale drugi dzidziuś urodził się zdrowy bo mam ją na fb to potem widziałam...
Jej syn bardzo przeżył to bo cieszył się na siostrę ...

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t5d [emoji235]
 
Straszne to wszystko :( wyc mi sie chce.Najpierw czlowiek dostaje nadzieje a potem ta nadzieje jest mu odbierana :/
 
Jakiś film ? Dzis mam dzień lenia dopoki fototapeta do malej mi nie przyjedzie? [emoji38]
Nuria mozesz jeszcze raz podać mi ten tytuł wczorajszy?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t5d [emoji235]
 
Bum wlasnie dostalam paczkę[emoji8] mysle jezu od kogo to[emoji23] ale juz rozkminilam[emoji5] dziękuję[emoji7] spodziewaj się teraz ode mnie[emoji8]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bum wlasnie dostalam paczkę[emoji8] mysle jezu od kogo to[emoji23] ale juz rozkminilam[emoji5] dziękuję[emoji7] spodziewaj się teraz ode mnie[emoji8]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
hahaha spoko :D zapomniałam napisać , że wysłałam :D
1 łyżeczka na szklankę wrzącej wody , zaparzyć 30 min na noc ;)
 
reklama
Do góry