reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Bum dziękuję, spisalam sobie juz Twoj adres do kalendarza aby mi sie nie zgubił[emoji5]
A to mam pic od poczatku cyklu?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bum dziękuję, spisalam sobie juz Twoj adres do kalendarza aby mi sie nie zgubił[emoji5]
A to mam pic od poczatku cyklu?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Od pierwszego dnia okresu pijesz jak siupnie krwia.

Ja pije tylko do owu do 15 dc
Ale jak chcesz mozesz pic przez 3 miesiace i potem miesiac przerwy.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no najlepiej od 1dc :) ja piłam całe 3 cykle bez przerwy nie do owu bo nigdy nie wiedziałam kiedy jest ;)
 
Wonde ziolka[emoji5]
Bum akurat za kilka dni ma przyjsc @, to zaczne pic[emoji5] nawet nie śmierdzą [emoji23] myslalam ze zapach bedzie gorszy przy takiej mieszance

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wonde ziolka[emoji5]
Bum akurat za kilka dni ma przyjsc @, to zaczne pic[emoji5] nawet nie śmierdzą [emoji23] myslalam ze zapach bedzie gorszy przy takiej mieszance

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
ładnie pachną i nawet w smaku nie są takie złe ;) najlepiej przesyp je sobie do papierowego woreczka lub jakiegoś pojemniczka , żeby nie zaparowały ;)

Arte to chyba zbytnio nie ma różnicy ;)
 
Wonde ziolka[emoji5]
Bum akurat za kilka dni ma przyjsc @, to zaczne pic[emoji5] nawet nie śmierdzą [emoji23] myslalam ze zapach bedzie gorszy przy takiej mieszance

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Dobre sa te ziola, wyobraz sobie ze.moja mala jak je robilam pierwszy raz to mi powiedziala : mama,oregano pijesz :D

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymajcie kciuki bo jade za prezentem dla 3 latka. Totalnie nie wiem co kupic[emoji23] wszystko ma[emoji23]
Gdyby byla dziewczynka kupilabym Elzę i po sprawie[emoji23]


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry