reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

A ja jesce troske i psylece [emoji1][emoji1] najpierw posiedze w stolicy tydzien, potem na miesiac do mamy i w maju znowu na tydzien do stolicy (a w sumie pod nia [emoji14][emoji14] )


Agnes moze faktycznie sie zagniezdza hmmmm..kufa nasze ciala sa skomplikowane. Ja w zeszlym cyklu plamilam.bez niczego.....a u ciebie albo zagniezdzanko albo nie wiem co.
Trzymam [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]




eoc973pftscitkc0.png


Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Carmen A pod stolicę to gdzie ??

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Carmen a do mamy gdzie?


_________________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
 
reklama
Poczekam i zobaczymy czy przyjdzie @ czy cos sie wykluje. Moze w piątek skocze na betę jak mnie moja niecierpliwość w dupę bedzie parzyć.


_________________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
Agnesis na kiedy masz termin @? Na sobote? To moze faktycznie fasola sie tam wgryza [emoji110][emoji110][emoji110]
Obsikaj jeszcze test w sobote.

Ja tez plamie, na brazowo. Cos czuje, ze jak lutke odstawie to chlusnie.
I kurcze cos mi sie zdaje ze fl mi sie skrocila.. zawsze trwala 12-14, a od 2-3 cykli 9-10. Jakies pomysly jak ja wydluzyc?

I jeszcze jakies przeziebienie mnie dopadlo [emoji13] grrrrrrr...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry