reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Za tusz to podziękuję, ja mam na chyba wszystkie uczulenie, ale jakbym sobie zrobiła taki zabieg to może by mi oczy tak nie czerwieniały ..? To na jakiś klej łapią ? Zaraz popatrzę na YouTube...

Agnesis, Mania ...dziękuję :) Będę prosić w razie potrzeby, już mi jedna dobra duszyczka na PW napisała, że chce mi wysłać :)

No łapią na kleją łapią , możesz mieć na niego też uczulenie , ale mało kiedy są takie przypadki :) u ej co dziś byłam to najdłużej mi się trzymają rzęsy bo z 4 tygodnie
 
reklama
U mnie kolęda była , amen , nie lubię tego kolędowania.
A my okazuje się mieszkamy 20 min drogi od siebie. Często do jej mieściny na zakupy jeżdżę [emoji16]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dżoł - przykro mi żabciu :( Pij, napiłabym się z Tobą ...
Artemida90
- piękne storczyki, ja niestety nie mam do nich ręki ...raz jeden mi zakwitł drugi raz, ale był taki lichy kwiatostan, że jak kwiaty opadły to potem ani uschnąć nie chciał ani rozkwitnąć ...miałam zawsze problem z korzeniami bo wychodziły z doniczki i schły. Ja swojej mamie kupiłam taką prawdziwą orchidee ..ma ją już 8 lat, co chwila jej kwitnie, tylko moja mama specjalnie ją nawozi i w łazience jej kąpiele robi (namacza ją w miednicy raz na tydzień).

agnesis - masz piękne rzęsy ..zazdroszczę, ja mam bardzo rzadkie i proste jak drut, nawet zalotka ich nie ruszy a co dopiero jakiś tusz który niby podkręca ..

Bum - pięknie to wygląda przypomnij mi nazwę tego zabiegu, poszukam w swoim mieście ...
M_ania - kochanie dziękuję, zostaw sobie .. ..poczekam do wizyty środowej, zobaczymy co mi powie ginka i wtedy poproszę ją zwyczajnie ..chyba dla mojego spokoju mi nie odmówi ..

No bo storczyki trzeba do większych doniczek przesadzać - oczywiście przezroczystych :) i kąpiele wodne jak najbardziej prawidłowe. A jak Ci opadną kwiatki to te "badyle" obcinasz :) od dołu licząc chyba po 3 albo 4 oczku - mama mnie uczyła :D nie obcinając zabierasz siłę kwiatu. Potem i tak sam taki badyl uschnie. U mnie zawsze po kwiatach rośnie liść a potem idzie już łodyżka :) w sumie to niewiele przy nich robię, czasem przejdę, popatrzę czasem do nich mówię :D wiem to głupie
 
Nessi no a co ty myślisz hahahaha :D
Fajnie się macie , ja już bym spotkanie klikała :p

Nessi może wypróbuj te co nati ma 1:1 , też efekt fajny - może mało widoczny na fotce :
 

Załączniki

  • 12548951_922776337842537_518122211418165516_n.jpg
    12548951_922776337842537_518122211418165516_n.jpg
    68,2 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Byłam w niedzielę nawet ostatnio A potem w macu obok [emoji16].
Boshe dziewczyny ja z tym bólem głowy oszaleje. Dwie tabletki wzięłam i dalej boli.
Kurfa wtedy w 28 tygodniu jak zaczęła mnie tak samo boleć głowa to rano o 4 urodziłam. Mam stracha teraz [emoji22][emoji22][emoji22]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry