reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Byłam w niedzielę nawet ostatnio A potem w macu obok [emoji16].
Boshe dziewczyny ja z tym bólem głowy oszaleje. Dwie tabletki wzięłam i dalej boli.
Kurfa wtedy w 28 tygodniu jak zaczęła mnie tak samo boleć głowa to rano o 4 urodziłam. Mam stracha teraz [emoji22][emoji22][emoji22]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zrób sobie kawę i wyciśnij do niej soku z cytryny .. podobno działa cuda, sprawdzę jutro jak znowu z bólem głowy wstanę ..
Fajnie się macie , ja już bym spotkanie klikała :p

Pewnie, że trzeba się spotkać ..chrzestnej w pobliżu może niedługo będę szukać :D
A tu żadnej rodziny nie mam ...
Te rzęsy to kosmetyczka robi tak ? To patrząc na rzęsy jak profesjonalista to chyba doradzi nie ?
Artemida90 no moja mama też podcina je ... u mnie to ta łodyżka z kwiatostanem jak kwitła drugi raz to strasznie cieniuśka była ...średnica dosłownie (nie wiem do czego przyrównać) ...połowy ołówka. A liść jak schnie to obcinasz czy czekasz, aż opadnie sam?
 
reklama
Ness no szkoda , że bliżej nie mieszkacie też bym się spotkała :p
no kosmetyczka , ale też nie każda ma kwalifikacje na to ... no ona ci doradzi w długości itp , no ale ty chyba decydujesz co byś chciała na oku i jaki efekt :)
 
Zrób sobie kawę i wyciśnij do niej soku z cytryny .. podobno działa cuda, sprawdzę jutro jak znowu z bólem głowy wstanę ..


Pewnie, że trzeba się spotkać ..chrzestnej w pobliżu może niedługo będę szukać :D
A tu żadnej rodziny nie mam ...
Te rzęsy to kosmetyczka robi tak ? To patrząc na rzęsy jak profesjonalista to chyba doradzi nie ?
Artemida90 no moja mama też podcina je ... u mnie to ta łodyżka z kwiatostanem jak kwitła drugi raz to strasznie cieniuśka była ...średnica dosłownie (nie wiem do czego przyrównać) ...połowy ołówka. A liści jak schnie to obcinasz czy czekasz, aż opadnie sam?
Tak kosmetyczka i ma różne opcje do wyboru. Mi znajoma polecila. Pojadę sprawdzę ale chyba zrobię za mc żeby do porodu wytrzymały bo też nie lubię w szpitalu latać po łazienkach i się malować A mi jedynie rzęsy wystarczą więc zrobię sobie .
Z tą kawą spróbuje bo oszaleje :(
Hahahaha [emoji23] matka chrzestna dobreee ale nie odmówiła bym [emoji6]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odnośnie tego zabiegu ...to on zagęszcza i wydłuża ? czy tylko jedna opcja do wyboru ? A i czy są na górne czy też na dolne ?
Rene ...ile Ci się trzymały te rzęsy ?
A jakiś dobry fluid polecicie ?
 
Zrób sobie kawę i wyciśnij do niej soku z cytryny .. podobno działa cuda, sprawdzę jutro jak znowu z bólem głowy wstanę ..


Pewnie, że trzeba się spotkać ..chrzestnej w pobliżu może niedługo będę szukać :D
A tu żadnej rodziny nie mam ...
Te rzęsy to kosmetyczka robi tak ? To patrząc na rzęsy jak profesjonalista to chyba doradzi nie ?
Artemida90 no moja mama też podcina je ... u mnie to ta łodyżka z kwiatostanem jak kwitła drugi raz to strasznie cieniuśka była ...średnica dosłownie (nie wiem do czego przyrównać) ...połowy ołówka. A liść jak schnie to obcinasz czy czekasz, aż opadnie sam?

Jak zrobi się cały żółty to w sumie odrywam :) i tak umiera po co ma szkodzić całej roślince
 
Nessi ja kiedyś robiłam rzęsy ale to było parę lat temu i robiła mi koleżanka bo się uczyła . To wtedy wytrzymały mi około 3 tygodnie .
Tutaj to są różne opcje do wyboru i to i to ,myślę ze taka kosmetyczka by doradzila i dobrala pod Ciebie.
Ja fluid kupiłam ostatnio revlonu. Była promocja i jestem zadowolona. Jutro mogę Ci zdjęcie podesłać bo dziś z tym bólem głowy w ogóle z łóżka nie schodze już

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja używam avoniastego podkładu , ale z garniera jest też dobry , używałąm dla cery jasnej i tłustej i był świetny :)
tylko taki podłużny ...

co do rzęs to możesz postawić albo na wydłużenie przy metodzie 1:1 lub 2:1 a przy metodach objętościowych od 3:1 masz zagęszczenie i wydłużenie :)
 

Załączniki

  • DSC05281.JPG
    DSC05281.JPG
    61,2 KB · Wyświetleń: 55
Nessi ja kiedyś robiłam rzęsy ale to było parę lat temu i robiła mi koleżanka bo się uczyła . To wtedy wytrzymały mi około 3 tygodnie .
Tutaj to są różne opcje do wyboru i to i to ,myślę ze taka kosmetyczka by doradzila i dobrala pod Ciebie.
Ja fluid kupiłam ostatnio revlonu. Była promocja i jestem zadowolona. Jutro mogę Ci zdjęcie podesłać bo dziś z tym bólem głowy w ogóle z łóżka nie schodze już

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam revlon ale u mnie robi efekt maski, szybko schodzi z twarzy (po 9 godz. pracy nie widać go na twarzy), i okropnie wysusza ...mam cerę mieszaną format T.
xBUMx - zaraz poczytam o tym tuszu, dziękuję ..:)

Ja mam obecnie revlon colorstay i loreal true match ...mieszam oba razem ...troszkę lepszy efekt dają ale i tak daleko im do jako takiego efektu ... jeden przesusza, po drugim się błyszczę ...
 
Może ten revlon źle dobrany. Ja mam nawilżający więc skóry nie wysusza i dzień wytrzyma. Oprócz tego psikne utrwalacz na makijaż to dłużej się to wszystko trzyma

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam revlon ale u mnie robi efekt maski, szybko schodzi z twarzy (po 9 godz. pracy nie widać go na twarzy), i okropnie wysusza ...mam cerę mieszaną format T.
xBUMx - zaraz poczytam o tym tuszu, dziękuję ..:)

Ja mam obecnie revlon colorstay i loreal true match ...mieszam oba razem ...troszkę lepszy efekt dają ale i tak daleko im do jako takiego efektu ... jeden przesusza, po drugim się błyszczę ...

podkładzie chyba :p
 
Do góry