reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Nom, ja taka gapa ostatnio, że aż strach ...
Rene - utrwalacz do make upa ? Ja to ciemna masa ... coś jak lakier do włosów ? W rossmanie można dostać ?
Tak w Rossmann kupuje. Kosztuje około 25 zł ale starcza na bardzo długo. A to ten fluid co ja mam
1484344486-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale ogladalam sprany film[emoji23]
Bylo starsze malzenstwo, ktore stracilo malego synka, i od tamtej pory lalkę traktowali jako swoje dziecko. Przyjechala do nich niania dla niego np oni wyjezdzali. Pozniej sie okazalo ze ten syn ich zyje w podziemiach tego domu, a Ci rodzice wyjechali aby samobojstwo popelnic. Dziwny troche, ale balam sie momentami[emoji23] "TB" z 2016 r filn[emoji5]
Bum teraz w avonie w katalogu jest podklad w kamieniu albo korektor za 10 zl przeceniony z ponad 30. Gdzies na początku katalogu. Dobry jest ten podklad? Bo sie zastanawiam nad nim?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak w Rossmann kupuje. Kosztuje około 25 zł ale starcza na bardzo długo. A to ten fluid co ja mam
1484344486-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wzięłam 150-ątkę ...testowałam na dłoni, mam je ciemniejsze od twarzy ..bałam się przeholować na ciemniejszą stronę mocy i wzięłam za jasny :/
też ci mogę załatwić utrwalacz :D
Powiedziałam K o utrwalaczu, powiedział, że może mi lakier samochodowy z bagażnika dać ..gwarantuje skuteczność ...krycie 100 %, efekt WOW szary metalik ...:D
 
nuria ten korektor jest dobry , ale bardzo mały ...Już lepszy jest ze str 78 ten kremowo-pudrowy podkład w kompakcie - ale czekaj na promocje bo za duża teraz cena jak za niego :D
 
Ja wzięłam 150-ątkę ...testowałam na dłoni, mam je ciemniejsze od twarzy ..bałam się przeholować na ciemniejszą stronę mocy i wzięłam za jasny :/

Powiedziałam K o utrwalaczu, powiedział, że może mi lakier samochodowy z bagażnika dać ..gwarantuje skuteczność ...krycie 100 %, efekt WOW szary metalik ...:D
hahahahahahahaha :D :D :D
 
reklama
Do góry