reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Spoko ...mój nick w telefonie poprawia na Messi :D
Mój K do sąsiadki pisał smsa i wysłał nie czytając. Wystukiwał tylko dwie pierwsze litery i zazwyczaj słownik w tel. trafnie dobierał wyrazy. Tym razem zamiast AL - miało być Cześć Aldona. A wyszło Cześć Alfons. :D:D:D

Ja tam dodałam do słownika Nessi i już jesteś przed Messi ;)
 
Spoko ...mój nick w telefonie poprawia na Messi :D
Mój K do sąsiadki pisał smsa i wysłał nie czytając. Wystukiwał tylko dwie pierwsze litery i zazwyczaj słownik w tel. trafnie dobierał wyrazy. Tym razem zamiast AL - miało być Cześć Aldona. A wyszło Cześć Alfons. :D:D:D
[emoji12] [emoji13] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak masz okazje wypoczac to jedz [emoji12]
Agnesis kochana wrzuc potem fotke,jesli kreseczka jest taka jak wczoraj to na pewno test sie nie myli....zycze Ci z calego serca upragnionej ciazy !!!

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
reklama
Przede mna dzisiaj ciężki dzień. Wróciłam z zakupów i padam. GORRRACO...
We wloszech jeszcze gorzej goraco [emoji24][emoji24]
Juz o 11 wyjsc nie mozna w ogole,bo duszno i slonce pali [emoji26]. A ja nie lubie za bardzo slonca. Wole wiosne, jesien i zime hehe

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Do góry