reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
A mi zimno i smutno...zrobilam dzis test i oczywiście negatyw :frown: czuje ze @sie zbliża bo brzuch od wczoraj dokucza... echh myslalam,ze jednak sie uda...:(
 
agnesis kurczaki , podupczone to wszystko..

Tynka u mnie bez zmian [emoji4]

Ja też sobie okres beta przywolalam hahaha juz tydzien od bety nie ma [emoji23]

Julka super , ze wszystko ok ! [emoji4]
Możecie leniuchowac dalej , szybko zleci do [emoji6]

Jajnik mni kluje lewy a tak do tej pory czulam prawy [emoji52]
Wstaje z lozka robic sniadanko i kawke a potem musze sernik + jablecznik zrobić sąsiadce na jutrzejszy ślub [emoji4]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170][emoji777]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
A ja siedze w przychodni medycyny pracy bo badania okresowe musze zrobic [emoji45] i do 9 musze na lekarza czekac. Ale chociaz do gina bede miec zrobione podstawowe badania.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale Ty tam chyba za blisko trzęsienia nie byłaś ?
Tym razem bylam oddalona wiec mnie ominelo...juz jakies trzesienia tu przezylam o sile 4 w skali, ale takiego mocnego to jeszcze nigdy i mam nadzieje ze go nie doczekam Bo sie boje to raz , a dwa jest to nieprzyjemne. I cale zycie w takim momencie ucieka przed oczami [emoji24][emoji52][emoji26] cos strasznego

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
reklama
Eolinka, głową do góry. Nie ten cykl to następny. Pamiętaj. jesteś jedną @ bliżej dzidzi[emoji4]
Tylko ze w czerwcu wesela brata na ktorym mam byc swiadkowa i przeciez z brzuchem nie pojde... a tak to zdazylabym urodzic poczatkiem.maja i teraz nie wiem co robic...nie chce go zawieść ale dziecka tez chce i mętlik tylko w glowie :-( :(
 
Do góry