reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

agnesis - przy dziewczynka można bardziej zaszaleć, ale moja lubi ubiór sportowy , w lecie kiecki mogą być ale na jesień już tylko getry i spodnie dresowe nawet jensy odpadaja , teraz były fajne wyprzedaże w smyku i mój Maks już prawie wszystko ma na jesień :-)

Nessi- korzystaj :-)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja pierdziu. 2 godziny prasowalam a 8 stron do nadrobienia [emoji23][emoji23] nastepna @ 20.09. Ktos pytal o testowanie- u mnie to za jakies 3 tygodnie ☹️☹️


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo moje dziecko dopiero poszło spać [emoji4]

Nessi działaj , działaj wiesz ja ci tam ten cykl przepowiedziałam [emoji6]

Znów mnie ten ząb boli , a raczej dziąsło , więc agnesis to nie ciąża [emoji23] mojemu ten filmik pokazałam to , aż przez 5 min w szoku był [emoji14]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Wiesz, jest praca i jest praca ...A prawda jest taka, że teraz papiery z wykształceniem dobrze służą jako papier toaletowy. Bo i tak każdy zwraca uwagę na doświadczenie. A to z kolei już ciężej zdobyć. Ja po studiach z logopedii, bujałam się tyle czasu zanim ktoś dał mi szansę na 4 miesiące. Po 4 dostałam jeszcze pół etatu pewnego, i gdzie teraz nie zadzwonię by się dowiedzieć - to, to co mam już im wystarcza. A pół roku wcześniej słyszałam" No tak, ale Pani nie ma doświadczenia''.
A nie zgodzę się, że studia dzisiaj o kant doopy... No chyba, że ja jestem wyjątkiem.
Ja skończyłam germanistykę na UW. Właściwie od razu po licencjacie dostałam pierwszą pracę za całkiem niezłe pieniądze. Pracowałam w firmie rok. Zwolniłam się sama, bo miałam w ciul obowiązków, co nie było adekwatne do pensji. Szef chciał mnie zostawić, ale powiedziałam, że zdecydowanie nie za te pieniądze. Poza tym dostałam proozycję pracy w firmie, w której obecnie pracuję. Już po kilku miesiącach podwoiłam tamtą pensję (podstawa+prowizja). Dostałam też propozycję z kolejnej firmy, ale szef dał mi podwyżkę podstawy i mnie nie puścił. Zresztą z niechęcią bym zmieniła, bo dobrze mi tu. (tfu, tfu!) [emoji4]Szef ma 3 dzieci, więc rozumie co to rodzina, w razie potrzeby mogę pracować z domu lub wyjść wcześniej i słyszę tylko: "będę tesknił..." [emoji4]Pracuję jako handlowiec z niemieckimi klientami i lubię to co robię.
Śmiało mogę powiedzieć, że gdyby nie studia, nie byłoby mnie tu, gdzie teraz jestem zawodowo. Po 2.5 roku pracy zarabiam dużo więcej niż mój mąż po 8 latach w służbie... [emoji53] Z jednej strony cieszy, z drugiej dołuje...

Aaa i jeszcze jedno. Jak ktoś ciapa i nieogarnięty, to i papier z Oxfordu nie pomoże. Jeśli ktoś ma trochę oleju w głowie, jest zaradny, to i po zawodówce ogarnie się zawodowo i zawstydzi wielu z dyplomami. [emoji4]
Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Ooo moje dziecko dopiero poszło spać [emoji4]

Nessi działaj , działaj wiesz ja ci tam ten cykl przepowiedziałam [emoji6]

Znów mnie ten ząb boli , a raczej dziąsło , więc agnesis to nie ciąża [emoji23] mojemu ten filmik pokazałam to , aż przez 5 min w szoku był [emoji14]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
Bum, ostatnio byliśmy w Pułtusku, stamtąd i okolic pochodzą sławetne Chłopaki do wzięcia. Poszliśmy na spacer nad Narew, a tam takich dwóch gości jak z tego serialu. [emoji23] Mąż aż zdjęcie im zrobił. Białe skarpetki + sandały, itd... [emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Eveee ja to nawet nie wiedziałam , że takie coś leci w tv ... Kiedyś coś na reklamie widziałam o rolniku , rolink szuka zony czy cos takiego to padlam [emoji23]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Eveee ja to nawet nie wiedziałam , że takie coś leci w tv ... Kiedyś coś na reklamie widziałam o rolniku , rolink szuka zony czy cos takiego to padlam [emoji23]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
Ja oglądałam to, gdy do rodziców jeździłam, bo oni mają polsat play, a ja nie mam. [emoji12] Dobry jest Bandziorek, Rysiek, Jareczek... [emoji23][emoji23][emoji23]

" I jak to mówią, koniec miłości, majtki na dupę" - mama Jareczka [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
agnesis to kawal chłopa [emoji4] porod naturalny?

Nessi a pisalam ze zapalenie dziasel bedzie mial , biedaczek [emoji19] moj staruszek raz tez mial, a w ogole czego on nie mial robionego ... Nie dosc , ze jajurek nie ma to i dyndoka też [emoji39]



wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]

Kot gender [emoji23][emoji23][emoji23]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eveee a ja mam polsat play , musze zobaczyc kiedy to leci [emoji23]

Paraplu hahahaha , ja do dzisiaj nie wiem czym on tam sika [emoji33]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
reklama
A nie zgodzę się, że studia dzisiaj o kant doopy... No chyba, że ja jestem wyjątkiem.
Ja skończyłam germanistykę na UW. Właściwie od razu po licencjacie dostałam pierwszą pracę za całkiem niezłe pieniądze. Pracowałam w firmie rok. Zwolniłam się sama, bo miałam w ciul obowiązków, co nie było adekwatne do pensji. Szef chciał mnie zostawić, ale powiedziałam, że zdecydowanie nie za te pieniądze. Poza tym dostałam proozycję pracy w firmie, w której obecnie pracuję. Już po kilku miesiącach podwoiłam tamtą pensję (podstawa+prowizja). Dostałam też propozycję z kolejnej firmy, ale szef dał mi podwyżkę podstawy i mnie nie puścił. Zresztą z niechęcią bym zmieniła, bo dobrze mi tu. (tfu, tfu!) [emoji4]Szef ma 3 dzieci, więc rozumie co to rodzina, w razie potrzeby mogę pracować z domu lub wyjść wcześniej i słyszę tylko: "będę tesknił..." [emoji4]Pracuję jako handlowiec z niemieckimi klientami i lubię to co robię.
Śmiało mogę powiedzieć, że gdyby nie studia, nie byłoby mnie tu, gdzie teraz jestem zawodowo. Po 2.5 roku pracy zarabiam dużo więcej niż mój mąż po 8 latach w służbie... [emoji53] Z jednej strony cieszy, z drugiej dołuje...

Aaa i jeszcze jedno. Jak ktoś ciapa i nieogarnięty, to i papier z Oxfordu nie pomoże. Jeśli ktoś ma trochę oleju w głowie, jest zaradny, to i po zawodówce ogarnie się zawodowo i zawstydzi wielu z dyplomami. [emoji4]
Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Nie w szkolnictwie kochana ...znaczy papier ważny - ale wiele się nie zdziała ;) Pomijam fakt, że na większość państwowych placówek wymaga się ''znajomości'' by się dostać :) A płacę blokuje ''karta nauczyciela''. A dyplomowanych nauczycieli nikt nie chce - są zwyczajnie dla szkoły ''za drodzy''.

Widzę koleżanka też po UW :)
P.S. Dziewczyny dzięki za 'doping''. :D Przyda się ...chociaż mój już śpi i nie wiem czy dobudzę :D:D
Za długo siedziałam w łazience ehh ...
Dobranoc! :D
 
Do góry