reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki sierpień 2013 :)

reklama
Piaska tak piszesz o tych dobrych stronach IUI i sie zastanawiam skad ta niska skutecznosc... oby Tobie sie udalo. a na kiedy planujesz?

Nuska wlasnie spojrzalam na Twoj wykres na enpr.pl (wczesniej patrzylam na ovufriend) i juz wiem skad wiesz ze owu byla pozniej ;) ale widze ze serduszek jest bardzo duzo wiec oby cos sie z tej pozniejszej owu wyklulo ;)

a tu znow lista i strasznie nas duzo! KPe007 jak tam? nie testowalas?

Sierpień 2013

karotka - termin @ ???
KPe007 - termin @ 03.08
Lothien - termin @06.08
waiting4beans - termin @ 07.08

madziakowalik - termin @08.08
madziolina_p - termin @ ok 10.08
żabucha - termin @ 10.08
wanda_23 - termin @ 10.08
malinaa - termin @ 11.08
Matik2012 - termin @ 14.08
MamaTomeczka - termin @ 14.08
Nuuuśka - termin @ 16.08
Phoebe - termin @ 16.08
tamaguczi - termin @ 17.08
Andzia15 - termin @ 18.08
brrr85 - termin @ 18.08
benfica - termin @ ok. 19.08
malgonia1 -termin @ 19.08
Mar-chew - termin @ 20.08
Piaska - termin @ 21.08
krowkabordo - termin @ 21.08
Melponea - termin @ 25.08.2013
Dorcia -termin @ 25.08.2013
stazi24 -termin @ 25.08
Agaawa - termin @ 26.08
susel - termin @ 26.08
ewka358 - termin @ 28.08
Conti - termin @ 29.08
Paulinka88- termin @ 30.08
mycha05 - termin @ 31.08
Dominikak86 - termin @ 31.08
applecrumble - termin @ 01.09
 
Dziewczyny, a jest tu ktoras z was z Warszawy i moglaby mi polecic fajnego gina? poza tym ze fajny to wazniejsze zeby mial terminy (oczywiscie prywatnie) bo za poltora tygodnia bede w PL ale mam tylko dwa dni zeby odwiedzic jakiegos gina.
 
Dziewczyny, a jest tu ktoras z was z Warszawy i moglaby mi polecic fajnego gina? poza tym ze fajny to wazniejsze zeby mial terminy (oczywiscie prywatnie) bo za poltora tygodnia bede w PL ale mam tylko dwa dni zeby odwiedzic jakiegos gina.

susel masz info na priv :happy2: może się przyda

ja dziś pierwszy dzień po urlopie w pracy... buuu...
 
susel na ovufriendzie prowadze wykres chyba z czystej ciekawosci, ale ovu niestety wykrywa owulacje jak jest juz po Niej, poza tym jakos bardziej przyzwyczajona jestem do enpr. :tak:Serduszek taak, jest 5 a mialy byc max 4 :wściekła/y:znowu przedobrzylam :blink:
 
Nuuska ​Głowa do góry kochana, serduszkowań było dużo, więc i fasolka może z tego wyjść:tak: &&&&

applecrumble Witamy i &&& trzymamy:tak:
A u mnie staranka sierpniowe stanely pod znakiem zapytania, bo nie wiem czy moj mężu zdązy przyjechać, bo coś mu się tam przedłuza, ale mam nadzieje, że zdązy;-)
Zmieniam termin mojej @ bo w lipcu wczesniej przyszła...
Sierpień 2013

karotka - termin @ ???
KPe007 - termin @ 03.08
Lothien - termin @06.08
waiting4beans - termin @ 07.08

madziakowalik - termin @08.08
madziolina_p - termin @ ok 10.08
żabucha - termin @ 10.08
wanda_23 - termin @ 10.08
malinaa - termin @ 11.08
Matik2012 - termin @ 14.08
MamaTomeczka - termin @ 14.08
Nuuuśka - termin @ 16.08
Phoebe - termin @ 16.08
tamaguczi - termin @ 17.08
Andzia15 - termin @ 18.08
brrr85 - termin @ 18.08
benfica - termin @ ok. 19.08
malgonia1 -termin @ 19.08
Mar-chew - termin @ 20.08
Piaska - termin @ 21.08
krowkabordo - termin @ 21.08
Melponea - termin @ 25.08.2013
Dorcia -termin @ 25.08.2013
stazi24 -termin @ 25.08
Agaawa - termin @ 26.08
susel - termin @ 26.08
ewka358 - termin @ 28.08
Conti - termin @ 29.08
mycha05 - termin @ 29.08
Paulinka88- termin @ 30.08
Dominikak86 - termin @ 31.08
applecrumble - termin @ 01.09

 
hej dziewczyny :-)
ja też jakoś powoli zaczynam tracić nadzieję... podejrzewałam owulacje bo miałam w sobote silny ból z prawego jajnika no i śluz - kurze białko... ale temparatura coś się dzwigać nie chce... albo mam zaburzenia ciałka żóltego albo jajeczko koniec końców nie pękło...

susel - wiesz, że jakoś nie pomyślałam, że takie długie plamienia mogły być spowodowane właśnie ciężą biochemiczną...

jak w tym miesiącu się nie uda to w przyszłym sobie odpoczywam ;P

witaj Karotko :)

mamaTomka - ja mam podobnie, ponieważ przy Hani wiedziałam od razu, iż jestem w ciąży - mam teraz takie odczucie, że jak tego nie czuję, to znaczy, że nic z tego :-p
 
Witam wszystkie staraczki. Jestem 5 lat po slubie, staramy sie gdzies od trzech z przerwami, teraz juz tak mega na poważnie, ale nie wychodzi. Staralismy sie w lipcu, za trzy dni powinnam miec okres, na razie nie testuje zeby sie nie denerwować, ale z tego co widze to raczej bedzie @. Sierpień totalnie staraniowy. Mam nadzieje ze kiedys sie uda :(
 
Hej dziewczyny jak tam u was jakieś postępy? U mnie był pracowity weekend w czułości i uniesienia :-) ale nie wiem czy coś z tego będzie bo nie zaobserwowałam u siebie owulacji. Wiecie jak jest z tym śluzem w dni płodne, co to znaczy jak śluz jest przeźroczysty i lepki??
Dodatkowo coś mi się jeszcze przypałętało pieczenie świąd warg sromowych to pewnie jakieś zapalenie w tamtym miesiącu było to samo i na złośc pojawiło się po wizycie u gina :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny, dołączam do sierpniowych staraczek :) Wprawdzie okres powinien byc za trzy dni, a z tego co widze to własnie tak bedzie wiec stawiam na sierpień. Mam nadzieje że w końcu sie uda :(
 
Do góry