reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Fajnie że pamiętacie u nas na listopadówkach już powoli się rozkręca.
Paulinka - gratuluje !!!!!
993723_559957597374162_558614254_n.jpgA to My 3 tyg. temu.
 

Załączniki

  • 993723_559957597374162_558614254_n.jpg
    993723_559957597374162_558614254_n.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Nuska sama nie wiem czy powinnas brac,, bo wtedy co miesiac bedziesz wydluzac cykl, ale z drugiej storny moze u ciebie problem z progesteronem hmm, moze lepiej brac duphaston ? On nie podnosi tempki..bo teraz wychodzi na to ze wykres bedzie kadny dopuki lutki nie odstawisz...ah wszystko pomieszane jest. Kochana pokaz nam juz 2 kreski i nie bedzie rrzeba juz kombinowac hehe. A moze zapytaj tej prywatnej ginki co ona mysli ??

Ja od rana siedze w ciuszkach...masakra ile tego jest,.. uzbieralo sie po Alexie i po Vikim... Victora przenioslam do szafy Alexa, jakos sie pomiescili bobta szafa dosc duza.
Maluch odziedziczylmszafe w spadku po Vikim i teraz musze wybrac conzostawiam czego nie chce i akbo sprzedac co sie da albo oddac, bo mam 3 pelne walizki...
Wlasnie zauwazylam ze mam tez posciel. Ale chce nowa... aaa glupota ale ja chce i koniec. Ostatnie dziecie i chce miec baldachim tzn ten taki bialy noo moskitiera...
Jezu dziew zyny nie mam sily, kicham non stop bo kurzu pelno i mam dosc grzebania po metkach ukladania wzrostowo... ahh
Bede pakowac w worek miesiacami i niech ktos to zabiera za grosze, bo juz wiekszosc z tych rrzeczy mi sie nie podoba...

Dobra zabieram sie dalej za robote..
 
Czekoladka śliczny brzuszek:)
Akuku ja mam po Mikołaju tyle ciuchów, że jakby ktoś chciał je wziąć to musiałby busem przyjechać, bo do osobówki to opcji nie ma, żeby się zmieściły:))) Dużo nowych ciuszkó będziesz dokupywać? Idziez w końcu na to usg?

A mnie co jakiś czas mdłości dopadają... Mięso mi śmierdzi i kawa zbożowa też. Dobry znak chyba:) Powoli zaczynam wierzyć w to, że w ciąży jestem:)))
 
Dziewczynki właśnie wyszłam ze szpitala. Ból był niemiłosierny... Naprawdę nie wiem jak to zniosłam .. Nigdy więcej HSG... Na szczęście jajowody drozne i macica o prawidłowym kształcie.
 
Natka tak cie bolalo? Moze za bardzo psychicznie sie nastawilas na bol. Przy dorznych jajowodach to boli zlaozenie kulociagu bo uciska na szyjke ale samo podanie kontrastu nic nie czuc.

najwazniejsze ze juz po i jestescie jeden krok w przod.
 
Patu$ka nawet mi nie mów! Samo wpuszczanie kontrastu to pikuś- te parę sekund ucisku i tyle. Ale przed tym? Prawie tam odjechałam z bólu- zrobiłam się dosłownie zielona i myślałam ze zemdleje... Niby dostałam głupiego jasia ale tylko trochę mi się w glowie kręciło a poza tym wszystko normalnie. A ten cały kulociąg i wziernik to mi musiał dwa razy zakładać bo za pierwszym się tak mocno spiełam że musiał poprawiać.
 
Natka przykro mi ze Cie tak bolalo, ale najwazniejsze ze juz jestes po i ze jajowody drozne, oby teraz szybko sie wam udalo.

Paulinka mam duuuzo ciuchow, ale mam zamiar pokupowac troche bo jednak w wiekszosci chodsil i Akex i Viki i juz mi sie znudzily, niektore sa juz sfatygowane. Ale zrobie tak ze pokupuje na ryneczku i wtedy zadecyduje co zostawiam co sprzedaje/oddaje ... lepiej miec wiecej niz zeby zabraklo, a nawet nie wiem czy cos upoluje i jak tak to ile... a wiadomo ile sie tego przy maluszkach uzywa...dodam ze dla dziewuszki to ja mam sliczne rozowe, spiochy, body, spodenki, sukienusie itd...wiec nic by mi nie brakowalo...ale nie wiem nadal kto to tak do konca.
Chyba pojde na to usg w 28 tc ale jeszce nie jestem pewna...kurka zal mi kaski a raczej nie zal tylko brak mi kaski... hehe a wiem ze jeszce musze kupic wozek i te posciele, koszule do karminia, staniki, kos etyki i inne duperelki...ale wiadomo wszystko kaske chlonie.


Jejku dziewczyny ale sie umeczylam z tym skladaniem ciuszkow, szok noramnie ile tego...

Chyba zaczynm miec zgage...nie mialam nigdy w zyciu , z chlopcami w ciazy tez nie mialam a teraz cos mnie palj wmprzelyku... najgorsze ze ja ciagle czuje jakbym cos w przekykh miala... i duzo mi sie odbija i najgorzej jak lerze...

Jutro mnie czeka dzien zelazka...3 pralki sie uzbieraly i trza to wyprasowac wszystko...jak / jesli zrobie usg to bede mogla zadecydowac co z ciuszkami i zabrac sie za pranie prasowanie i szykowanie wszystkiego... ajj wiem ze jak na to usg nie pojde to bede zalowac do konca zycia, bo jednak moi chlopcy mieli usg z nagraniem a tu jedno dziecie ma nie miec? A juz nie wpsomne o mojej psychice.

M mi caly dzein pomagal, jeszcze obiad ugotowal a teraz wzial dzieci na spacer tzn na rowerach na plac zabaw pojechali uff.. ja juz sie ledwo tocze, ciezko mi chodzic a tymbardziej po takim dniu.
Ide cos wszamac hehe
 
Natka za bardzo sie nastawilas na bol. i dlatego tak wyszlo. Ja sie wyluzowalam samym tym ze moj ginek mi to robil...a bo ldalos ie zniesc :)
 
Pewnie to też trochę kwestia progu bólu Patu$ka. Najważniejsze że przeżyłam ale gdybym wiedziała że będzie tak strasznie to bym się dużo bardziej zastanawiała czy się zdecydować... Ale chyba ginek też zauważył że dość kiepsko to zniosłam bo rozważał czy nie zostawić mnie w szpitalu do jutra.
Brr, już nie wracam myślami do tego :-)

Akuku fajnie że masz dużo ciuszków- mimo wszystko zawsze to mniej wydatków.
 
reklama
natka najwazniejsze kochana ze wszystko jest w porzadku ! Dla takich wiadomosci, chyba warto nawet troszke pocierpiec :tak: u mnie najgorsze w laparoskopii bylo zalozenie cewnika, pobudka po zabiegu i reszta dnia + polowa kolejnego z cewnikiem pieskiem u boku. Brrr....strasznie glupie uczucie. Wole tego nie pamietac, ale wiem ze gdybym musiala sie na to zdecydowac po raz kolejny na pewno bym sie nie zawachala :blink: Ciesze sie ze wszystko jest w porzadku, trzymalam mocno kciuki caly dzien :) Co ginek teraz zalecil ? ma jakas wizje na dalsze dzialanie ?

paulinka ja to chyba szalec bede ze szczescia jak sie kiedys mdlosci doczekam :wściekła/y: na kiedy masz wizytke ?

akuku no wlasnie. W momencie kiedy bede brac lutke = wydluzy sie cykl. Jesli nie, nigdy pewnie nie dowiemy sie czy to nie byl problem. Eh, w tym miesiacu jeszcze wezme te pare dni, w przyszlym cyklu spytam sie gin jak to jest, i co ona o tym uwaza.
Co do ciuszkow - dobrze ze masz ich tyle :-) zaoszczedzisz na pewno duzo, mniej wydatkow a to teraz najwazniejsze :)

patu$ a Ty bralas luteine czy duphaston ? Pytam, bo zastanawiam sie jak to jest i czym lekarze kieruja sie wypisujac luteine. Cena ? Przystepnoscia produktu ? Bo wydaje mi sie, ze z Nich dwoch duphaston jest lepszym srodkiem. Jak uwazasz ?

Milego wieczorku kochane, nog nie czuje, od popoludnia lazilismy po sklepach z Ł. ( wyplata ) i dopiero niedawno wrocilismy do domu.Ł. polecial do pracy, ja polozylam Ole, ogarnelam caly majdan w domu i usiadlam wreszcie uff...
 
Do góry