reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Wizytę mam dopiero 18 października- równo 7tc będzie:) Ale się jej boję... Z Mikołajem jakoś się wcale nie bałam była tylko radocha, że myszkę moją przez chwilę zobaczę:)

Mój mąż o ciąży zdążył już nawet Kanadę i Pomorze powiadomić... He he i dzielnicoego naszego:) za pierwszym razem też nie potrafił utrzymać jężyka za zębami- mogłam mu powiedzieć dopiero w 12tc:) za karę teraz go straszę, że będą bliźniaki:))))

Nuuśka ja czekam na Twoją jutrzejszą tempkę:)))) Kasiol na Twoją też:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nuuuśka Dziękuję za kciuki , jak widać- przydały się i przyciągnęły tylko dobre wieści :-)
Co do dalszego działania to standardowo między 10-12 dc wizytka i monit. Jeśli coś by się działo to mam przyjść za ok. 2 tygodnie. I na wizycie będziemy rozmawiać co dalej. Tylko nie wiem co mówił o starankach w tym cyklu bo byłam w takim stanie , szok czy coś, że sama już nie wiem. M mówi (cały czas był ze mną) że gin powiedział żeby w tym cyklu odpuścić staranka bo promieniowanie rtg było więc jajeczka mogły sie "naświetlić". Ale jak poczuję się lepeij to może zadzwonię i dopytam.

Co do lutki i duphastonu- różnica poza ceną jest taka że lutka jest naturalnym hormonem, a duphaston syntetycznie wytworzonym. Duphaston jest silniejszy (tak mi się wydaje, bo ginek mówił że zapisuje mi dupka bo luteina w moim przypadku jest za słaba).

Idę spać bo szczerze mówiąc czuję się kiepsko. Dobrej nocy :*
 
paulinka dziekuje kochana :* Nie boj sie niczego, teraz juz musi byc z gorki :tak: Najwazniejsze ze w koncu sie udalo, czy dzieki ziolkom czy tez nie ( choc wierze ze tak :wściekła/y: ), najwazniejsze ze bedzie fasolcia i Ciocie BB beda mialy kolejna wspolnie wypracowana dzidzie :-)

natka a to ciekawe bo z tego co sie orientuje, przewaznie zaleca sie wspolzycie jeszcze w tym samym cyklu, bo wtedy szanse moga byc teoretycznie najwieksze, po takim 'przedmuchaniu'.Ale czy to prawda ? Ginek wie najlepiej :tak: :tak: Mocno trzymam za Ciebie kciuki :* Co do luteiny, dziekuje. Nie znam sie kompletnie na tym, ale wychodzi na to, ze znowu z dwojga zlego zle ze nie dostalam Duphastonu :no:

Milych senkow :*
 
Nuuuska ja bralam luteine,i mi np tempka w drugiej fazie cyklu sie bardziej podnosila niz wtedy kiedy ni bralam. Luteina jest syntetyycznym progesteronem a duphaston naturalnym i to jest rozniaca. Ale obydwa leki maja spelniac to samo zadanie z tym ze luteina jest tansza i latwiej dostepna.


Nie ma co sie lamac to ten sam lek :)

Uciekam do pracy :)
 
patu$ a nie na odwrot ? z tego co juz zdazylam sie zaznajomic, to Luteina jest naturalnym progesteronem :happy2:

dziewczynki zrobilam dzis test z rana, w sumie to dwa. Nie wytrzymalam. No i nie potrzeba juz brac Luteiny. Nie sadze zeby cos sie zmienilo. Ani cienia cienia, zreszta tak przypuszczalam ... :zawstydzona/y::-(
 
hej
oj nuśka :( będzie dobrze! nadzieja nadal jest -bo @ nie ma! ale lutke łyknełaś czy nie?
u mnie też kicha tepka spada-choc wiem ,ze te tempki malo ważne, paulinki wykres tez pokazuje ,ze najważniejsza jest ta tempka ostatnia 14-16 dc
natka super ,ze wszystko ok!
 
kasiol wczoraj wzielam planowo, bo mialam ja brac przez 10 dni, dzis bylby 11 ale juz chyba nie wezme, bo tylko sobie cykl wydluze, a nic nie zmienie. Fasolki nie ma i luteina nie sprawi niestety ze sie pojawi :-(
Zawsze mowie, ze najwazniejsze sa tempki ostatnie u mnie akurat te od 12 dnia po owu, bo wtedy zaczynaja leciec w dol. W poprzednim cyklu niby w 12 dpo jeszcze sie utrzymywala ale w 13 poleciala. Zawsze ta granica miedzy 12-14 dniem po jest rozstrzygajaca :-( i zawsze do bani.
 
witam.


Nuuuska, a moze jednak wez jeszcze ze 2 dni i zrob jeszcze raz test. Nie wiesz kiedy owu byla, a w tym cyklu chyba dośc pozno....


Natka - super ze wynik badania pozytywny. Chyba za bardzo się denerwowalas ze az tak bolało, albo masz niski próg bólu....... Tak czy inaczej super ze juz po i wynik pozytywny ;)


Akuku - jejku, jak ja ci zazdroszczę tegfo szykowania ciuszków..... Ehhhhh... Ja wszystkie po Agusce które mi zostały wywiozlam do rodziców, czesc wczesniej oddałam.... Tylko czekam na II zeby zaczac znowu zakupy ;)


**********

Ja po pierwszych doswiadczeniach z testa,mi owu stwierdzam ze to nie dla mnie. W Druga kreska pojawia sie i znika jak chce. Wszystko zalezy od tego ile czasu minelo od ostatniej wizyty w toalecie oraz od tego ile sie pije, no i o ktorej godzinie test. Takze ja nie wiem jak mozna na ich podstawie wyznaczyc OWU. Z moim lataniem do WC dosc czesto i duza iloscia picia + niemozliwosc robienia testow o jednej godzinie, bo wychodze z domu o 8 a wracam 21 , testy nie maja najmniejszego sensu. Dalej nie wiem czy owu byla a jesli tak to kiedy. Wg kalkulatora na necie takiego uniwersalnego przy zalozeniu przecietnego cyklu owu powinna byc wczoraj. Dzis mam 16 DC. Staranka były w piatek, w niedziele i wczoraj. Poprawimy dzis i jutro. zobaczymy.
Mialam w tym tyg isc do lekarza zeby podejrzec czy owu jest, ale przez zamieszanie na budowie nie mam kiedy.Z Aguska do gina nie pojde przeciez. Moze w przyszlym tyg sie uda znalezc wolny wieczor. Tylko wtedy juz nie bedzie widac czy owu byla czy nie....


Milego dnia.
Biore sie za robote. (Tzn ide po kawe :-D
 
tyśka mi tylko raz wychodziły ładne kreski, a kolejne moze z 5 razy do bani, dlatego ich nie robie:) masz racie z tym sikaniem, piciem, porą... trzeba wszystko jak w zegarku robic, zeby były wiarygodne niestety;/
 
reklama
tysia to chyba wina testow podejrzewam bo u mnie w tym cyklu bylo identyczna a owulacja teoretycznie byla i zostala potwierdzona na usg. Niemniej jednak testy kiedy robilam za kazdym razem wychodzily negatywne. Pierwszy raz od poczatku pomiarow trafilam na takie testy z biala koncowska i okazaly sie felerne na pewno.
Jaka masz koncowke tych testow ?
 
Do góry