reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Nuuuśka Twoja decyzja :* tak czy tak wszystko wyjaśni się w najbliższych dniach.
Ja już się szykuję, niedługo będę wyjeżdżać. Teraz to dopiero mam stracha... Dobrze że M jedzie ze mną bo nie wiem jakbym tam w tym stresie sama dojechała...
 
reklama
natka a na ktora masz ta wizyte ???? ja myslalam ze Ty po poludniu jedziesz kochana.

akuku sama nie wiem co zrobic, a tak mi sie wydawalo ze chyba nawet Ty kiedys pisalas, ze jak ja brac to do terminu spodziewanej @ a potem odstawic. Ale termin mam dopiero na sobote/niedziele. Co Ty bys zrobila ?

kasiol widze ze jednak antybiotyk :-( ale nie wszystko stracone, temperatura bardzo ladna :tak:
 
nusśka chyba ryzykowne bedzie przerwanie lutki, może poczekaj do jutra -jeden dzień w tą czy w tą, najwyzej Ci sie cykl wydłuzy! a gorsze chyba to ,zeby ją drastycznie odstawić-jeśli fasolcia już jest! to moje zdanie
co do antybiotyku-przemyslałam to i chodzenie z zapaleniem gardla i zatok jest gorsze niż ten antybiotyk-podobno we wczesnej ciazy- do 3 tygodnia, jest albo wóz albo przewóz,zresztą tyle tygodni sie nie udaje a teraz własnie miałby byc inaczej?

dziś dzwoniłam do kuriera-mam 7 dni na zgłoszenie wad praduktu, dzis lub jutro ma podjechac kurier spisac protokół szkody, jednak sa przepisy które reguluja taką sytuacje:)uffff

nuśska kiedy testujesz? tempka do góry-tak trzymać:)
 
Nuska ja nigdy lutki nie bralam, ale tak w ulotce czytalam. Ja bym brwla do terminu@ najwyzej wydluzylabym cykl, a mysle ze to mniejsze zlo.

Natka trzymwm kciuki.

Kasiol dobrze ze jedan cos sie da zrobic z ta szfka.uff

Milego dnia
 
Nuuuśka jestem już na oddziale, teraz czekam bo gin ma nieplanowaną cesarkę więc jest na bloku... Najchętniej bym stąd uciekła... Ehh

Kasiol życzę zdrowia :*
 
Witam.


Natka - mocno trzymam kciuki. Będzie dobrze. I bron Boże nie uciekaj ;)

Nuuuśka - ja bym brała dalej luteinę az do terminu @. Jak znam siebie to bym codziennie testowala ;)

Kasiol -szybko zdrowiej. Leki na pewno nie zaszkodzą. Piekna temperatura.


Milego dnia dziewczynki ;)
 
reklama
Dzieki dziewczynki !!! :-)

Na Was zawsze mozna liczyc :*** a wiec poczekam jeszcze min 2 dni wtedy zobaczymy jak sytuacja sie rozwinie. Obawiam sie, ze wartosc temperatury paulinka jest spowodowana tylko braniem luteiny niestety.

kasiol no wlasnie o to sie boje, ze jesli bylaby ewentualna fasolka to taki drastyczny spadek progesteronu moze spowodowac poronienie. Jesli nawet o te pare dni przeciagnie sie cykl to jeszcze do przezycia, lepsze to nic potem bac sie zeby cos sie nie stalo.
Co do kuriera, super ze sie udalo. Utrzesz nosa temu durnemu sprzedawcy :-) I nie mysl prosze cie, ze sie nie udalo. Tego nigdy nie mozna byc do konca pewnym, jak w przypadku paulinki fasolka moze czesto zaskoczyc Nas w najmniej oczekiwanym momencie i chyba to jest takie cudowne. Nie trac nadzieji prosze :tak:

tysia haha wczoraj wieczorem mnie korcilo ale wybilam to sobie z glowy bo za wczesnie. Wezme luteine minimum do 12 dnia po owulce i mysle, ze wtedy ewentualnie zatestuje. Ale czy na pewno nie wiem, dla mnie to wszystko stalo sie tak nieposiagalne ze ciezko uwierzyc ze mogloby sie udac.

natka i co i co i co ????????????????????????????????? Denerwuje sie jakby to byla moja wizyta :blink:

akuku masz racje, lepsze zlo niz potem pluc sobie w twarz ze przez Nasze nieodopatrzenie stalo sie cos nieodwracalnego.
Jesli natomiast sie nie uda, myslisz ze powinnam ja brac w kolejnym cyklu rowniez ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry