reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Cześć dziewczyny, miłego dnia dla Was 😊 jak tam u Was? Który dc? U mnie dziś 14dc, wczoraj były przytulanki i dodatni test owulacyjny, dzisiaj raczej na spokojnie będzie, spokojny wieczór przed telewizorem bez działań, mój mąż potrzebuje ostatnio dnia na odpoczynek i ja nie naciskam i mu go daje, jeśli miało się już udać to się udało 😉
 
reklama
A czy któraś z Was ma stymulacje owulacji, bo chciałabym zapytać jak to wygląda. Lekarz na wizycie kontrolnej, prosił mnie żebym przemyślała to rozwiązanie. 😊
Hej:) ja jestem teraz w trakcie stymulacji owulacji (zaczynam 3 miesiąc). Lekarz na stymulacjie przepisał mi:
- Miovelia NAC od 3 dnia cyklu po 3 tabletki dziennie przez 5 dni
- Clostilbegyt od 5 dnia cyklu po jednej tabletce dziennie też przez 5 dni.
- cały czas do tego biorę Ovarin.
W pierwszym miesiącu miałam monitoring cyklu, ponieważ lekarz chciał sprawdzić jak zadziałają na mnie tabletki. W ostatnim cyklu zobaczyłam II kreski, ale niestety była to ciąża biochemiczna. Dziś 6 dzień nowego cyklu i walczymy dalej:)
 
życzę dzidzi z całego serca, ja miałam droznosc w 2012 to nie pamiętam jak to było po juz, w 2016 miałam kamerkę nie pamiętam jak się to nazywa badanie, czyściutko żadnych przegród, jajowody czyste w Polskim szpitalu płatne bo nie ubezpieczona jestem i lekko się sączyła krew.
Ja dopiero czekam na wynik wymazu po antybiotyku 🙂 jak będzie czysto, to w styczniu może uda się zbadać drożność
 
A czy któraś z Was ma stymulacje owulacji, bo chciałabym zapytać jak to wygląda. Lekarz na wizycie kontrolnej, prosił mnie żebym przemyślała to rozwiązanie. 😊

Ja jestem na stymulacji clostilbegytem. Dodatkowo dostaję też zastrzyk, aby pękł pęcherzyk, u mnie samoistnie niestety nic nie działa tak jak powinno, więc stymulacja to dobre rozwiązanie. Leki działają wg tego co widzimy na monitoringach, ale dopiero od dwóch cykli jest owulacja. Wcześniej trzy miesiące nic, albo pęcherzyki nie rosły wystarczająco albo się rozrastały za bardzo 😒 Stymulacja jest w porządku, jeśli są do niej wskazania i wykonuje się monitoring cyklu 👍
 
Hej dziewczyny, ja się witam dopiero w południe bo miałam za dużo pracy od rana 😒
Dzisiaj 19dc, wieczorem dostałam zastrzyk z Pregnylu i czuję, że lewy jajnik już tam pracuje na pełnych obrotach i pęcherzyk pewnie zaraz będzie pękał, może już pękł, kto wie 🧐 Także dzisiaj po pracy szykuje się wieczór z Mężem 😍

Dalej dalej, niech ktoś wpada tu z dwoma kreskami 😁
 
Ja jestem na stymulacji clostilbegytem. Dodatkowo dostaję też zastrzyk, aby pękł pęcherzyk, u mnie samoistnie niestety nic nie działa tak jak powinno, więc stymulacja to dobre rozwiązanie. Leki działają wg tego co widzimy na monitoringach, ale dopiero od dwóch cykli jest owulacja. Wcześniej trzy miesiące nic, albo pęcherzyki nie rosły wystarczająco albo się rozrastały za bardzo 😒 Stymulacja jest w porządku, jeśli są do niej wskazania i wykonuje się monitoring cyklu 👍
Mocno trzymam kciuki
 
reklama
A czy któraś z Was ma stymulacje owulacji, bo chciałabym zapytać jak to wygląda. Lekarz na wizycie kontrolnej, prosił mnie żebym przemyślała to rozwiązanie. 😊
Ja jestem na leku lametta, śle dopiero drugi cykl, w pierwszym była obserwacja organizmu i analiza przyrostu endometrium skończyło sie torbielą i tabletkami anty, teraz w 8dc czyli w sobotę monit żeby zobaczyc czy sa pecherzyki
 
Do góry