reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
naprawde bardzo rzadkie? ja miałam 5/6 plamien implantacyjnych
Zazwyczaj koleżanki,w rodzinie jak i tutaj na forum (które już zaciążyły ) nie miały plamień implantacyjnych, Według danych statycznych mało kobiet właśnie ma plamienia dlatego późno dowiadują się o ciąży- tak jak ja z synem. Miałam nawet okres tyle,że skąpszy a dowiedziałam się o ciąży w 8-9 tygodniu :)
 
Cześć dziewczyny. Dołączam do staraczek. Mam 25 lat, jestem po stracie w 8 tyg we wrzesniu i łyżeczkowaniu. Obecnie czekam na drugą @ po. Czy są tutaj dziewczyny co nie czekały od 3 do 6 miesięcy po i starały się wcześniej. Ciężko mi tyle odczekać bo mam długie cykle i wszystko się przeciąga, do tego wszystkie moje przyjaciółki zaczęły starania jak dowiedziały się, że byłam w ciąży i nie mogę znieść ich gadania o straniach. Nie mam dzieci a już leci 3 rok po ślubie.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Dołączam do staraczek. Mam 25 lat, jestem po stracie w 8 tyg we wrzesniu i łyżeczkowaniu. Obecnie czekam na drugą @ po. Czy są tutaj dziewczyny co nie czekały od 3 do 6 miesięcy po i starały się wcześniej. Ciężko mi tyle odczekać bo mam długie cykle i wszystko się przeciąga, do tego wszystkie moje przyjaciółki zaczęły starania jak dowiedziały się, że byłam w ciąży i nie mogę znieść ich gadania o straniach. Nie mam dzieci a już leci 3 rok po ślubie.
Ja byłam w podobnej sytuacji,też po łyżeczkowaniu. Każdy organizm jest inny-sam wie kiedy dojdzie do siebie to kwestia indywidualna. Musisz poczekać na zielone światło od Ginekologa(tym bardziej,że jesteś po łyczekowaniu) inaczej możesz sobie jedynie zaszkodzić.
 
Do góry