reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Jaki lekarz zlecił Ci te badania na kołatanie serca?
Te co wymieniłam plus EKG (w normie). Od kiedy zasłabłam nie mam juz kołatań, więc może problem się rozwiązał. :D Przed zasłabnięciem przez około miesiąc miałam przez kilkanaście razy dziennie, nawet mnie budziły. Jutro mam teleporadę, to zobaczę, co tam ciekawego mi powie.
 
reklama
Te co wymieniłam plus EKG (w normie). Od kiedy zasłabłam nie mam juz kołatań, więc może problem się rozwiązał. :D Przed zasłabnięciem przez około miesiąc miałam przez kilkanaście razy dziennie, nawet mnie budziły. Jutro mam teleporadę, to zobaczę, co tam ciekawego mi powie.

Ale jaki lekarz, rodzinny czy kardiolog? [emoji39]
EKG miałaś robione podczas ataku?
 
Nie równy 1:1 a zbliżony do 1. Bo równy to by znaczyło, że każdy poniżej jest zły, a ja mam 0.9 i lekarz mowi, że jest ok.
Pytanie czy w było badanie 2-5dc a najlepiej 3dc to jest ważne.
A mówił twój lekarz, że ma być około 1?
Ja pytałam mojej lekarki i ona mówiła, że to bzdura i że lh ma być niższe od fsh i tyle [emoji3]
 
Ale jaki lekarz, rodzinny czy kardiolog? [emoji39]
EKG miałaś robione podczas ataku?
Rodzinny. U kardiologa nie byłam. Prawdę mówiąc Mnie bardziej martwiło zasłabnięcie niż kołatanie. ;) EKG miałam robione tydzień po zasłabnięciu (a po zasłabnięciu nie miałam już kołatań), także jak miałam robione EKG to czułam się ok akurat.
 
reklama
Do góry