reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Zrobiłam badania hormonów:
W dniu miesiączki:
LH 5.05
Estradiol 53.82
FSH 8.38

W 19 dniu cyklu:
hTSH 1.84
FT4 1,22
Prolaktyna 20,70
Progesteron 13.50
DHEAS 365,00

A ft3 robiłaś?

Chyba całkiem dobre Ci wyszły [emoji6] choć aż tak się nie znam i nie wiem jakie wartości referencyjne [emoji39]

Długo się staracie?
 
reklama
Dziewczyny ale wy produkujecie. 500 do nadrobienia więc nawet nie próbuje bo nie mam aż tyle czasu. Widziałam na szybko jakieś cienie na testach więc życzę by te kreseczki okazały się faktycznie ciąża piękna zdrowa i spokojna

Mam również do was pytanie, a zwłaszcza do dziewczyn które chodzą na mi urodziny. Moj dzisiejszy test już ładnie wyszedł więc owu blisko, wieczorem chce powtórzyć test. Nie miałam nigdy monitoringu więc nie wiem jak ma się test faktycznie do owulacji. Jutro o 16.15 mam wizytę u ginekologa. Zawsze przed takimi wizytami niewspolzylam z mężem i teraz się zastanawiam jak to jest jeśli kobieta stara się o dziecko. Kochać się dziś wieczorem czy lepiej odpuścić?
 
Dziewczyny ale wy produkujecie. 500 do nadrobienia więc nawet nie próbuje bo nie mam aż tyle czasu. Widziałam na szybko jakieś cienie na testach więc życzę by te kreseczki okazały się faktycznie ciąża piękna zdrowa i spokojna

Mam również do was pytanie, a zwłaszcza do dziewczyn które chodzą na mi urodziny. Moj dzisiejszy test już ładnie wyszedł więc owu blisko, wieczorem chce powtórzyć test. Nie miałam nigdy monitoringu więc nie wiem jak ma się test faktycznie do owulacji. Jutro o 16.15 mam wizytę u ginekologa. Zawsze przed takimi wizytami niewspolzylam z mężem i teraz się zastanawiam jak to jest jeśli kobieta stara się o dziecko. Kochać się dziś wieczorem czy lepiej odpuścić?
Ja miałam owu dzień czy dwa przed wizytą u gin, kochałam się normalnie. I badania miałam również wykonywane normalne, w niczym nie przeszkadzało ani w usg ani w cytologii ( mimo, że internet mówi, żeby nie współżyć przed cytologią więc śmiało 😁)
 
No właśnie nie wiem czy cytologia będzie chciał ten lekarz robić. Idę do niego pierwszy raz, mam wyniki swoich hormonów i chce je skonsultować, plus akurat wg aplikacji i testów zbliżamy się do owulacji więc nie chciałabym marnować szansy a nie wiem czy po stosunku pozostałości po mezu nie będę przeszkadzać w usg lub właśnie cytologii jeśli będzie lekarz chciał zrobić. Dlatego właśnie tak mnie zaczęło teraz to zastanawiać jak to jest jeśli kobieta chodzi na monitoring [emoji16]
Ja miałam owu dzień czy dwa przed wizytą u gin, kochałam się normalnie. I badania miałam również wykonywane normalne, w niczym nie przeszkadzało ani w usg ani w cytologii ( mimo, że internet mówi, żeby nie współżyć przed cytologią więc śmiało [emoji16])
 
Dziewczyny ale wy produkujecie. 500 do nadrobienia więc nawet nie próbuje bo nie mam aż tyle czasu. Widziałam na szybko jakieś cienie na testach więc życzę by te kreseczki okazały się faktycznie ciąża piękna zdrowa i spokojna

Mam również do was pytanie, a zwłaszcza do dziewczyn które chodzą na mi urodziny. Moj dzisiejszy test już ładnie wyszedł więc owu blisko, wieczorem chce powtórzyć test. Nie miałam nigdy monitoringu więc nie wiem jak ma się test faktycznie do owulacji. Jutro o 16.15 mam wizytę u ginekologa. Zawsze przed takimi wizytami niewspolzylam z mężem i teraz się zastanawiam jak to jest jeśli kobieta stara się o dziecko. Kochać się dziś wieczorem czy lepiej odpuścić?
Dzisiaj mam monitoring A wczoraj współżyliśmy na polecenie mojej gin 😃
 
Dziewczyny ale wy produkujecie. 500 do nadrobienia więc nawet nie próbuje bo nie mam aż tyle czasu. Widziałam na szybko jakieś cienie na testach więc życzę by te kreseczki okazały się faktycznie ciąża piękna zdrowa i spokojna

Mam również do was pytanie, a zwłaszcza do dziewczyn które chodzą na mi urodziny. Moj dzisiejszy test już ładnie wyszedł więc owu blisko, wieczorem chce powtórzyć test. Nie miałam nigdy monitoringu więc nie wiem jak ma się test faktycznie do owulacji. Jutro o 16.15 mam wizytę u ginekologa. Zawsze przed takimi wizytami niewspolzylam z mężem i teraz się zastanawiam jak to jest jeśli kobieta stara się o dziecko. Kochać się dziś wieczorem czy lepiej odpuścić?
Dziś wieczorem jak najbardziej! Ja bym np. nie współżyła w dzień wizyty przed wizytą, tylko po :)
 
No właśnie nie wiem czy cytologia będzie chciał ten lekarz robić. Idę do niego pierwszy raz, mam wyniki swoich hormonów i chce je skonsultować, plus akurat wg aplikacji i testów zbliżamy się do owulacji więc nie chciałabym marnować szansy a nie wiem czy po stosunku pozostałości po mezu nie będę przeszkadzać w usg lub właśnie cytologii jeśli będzie lekarz chciał zrobić. Dlatego właśnie tak mnie zaczęło teraz to zastanawiać jak to jest jeśli kobieta chodzi na monitoring [emoji16]
tak fachowo przed cytologia nie należy współżyć ponieważ wynik będzie niemiarodajny. Więc teraz pytanie kiedy ostatnio miałaś robioną cytologię, jeśli w przeciągu ostatniego roku to może warto wykorzystać szanse, a na cytologię umówić się przy okazji następnej wizyty ? Ja bym tak zrobiła, bo cytologię robię co pół roku, więc jak się przesunie np. O dwa miesiące to nic się nie powinno złego stać. A co do badania np usg to współżycie nie będzie miało żadnego wpływu.
 
Dzięki kobietki więc dzisiaj muszę się dobrać do męża i oczywsice jutro też wieczorem [emoji28] cytologia miałam robiona na początku roku na NFZ u ginekologa bo nie chciał mi inaczej wypisać tabletek
 
reklama
Dziewczyny ale wy produkujecie. 500 do nadrobienia więc nawet nie próbuje bo nie mam aż tyle czasu. Widziałam na szybko jakieś cienie na testach więc życzę by te kreseczki okazały się faktycznie ciąża piękna zdrowa i spokojna

Mam również do was pytanie, a zwłaszcza do dziewczyn które chodzą na mi urodziny. Moj dzisiejszy test już ładnie wyszedł więc owu blisko, wieczorem chce powtórzyć test. Nie miałam nigdy monitoringu więc nie wiem jak ma się test faktycznie do owulacji. Jutro o 16.15 mam wizytę u ginekologa. Zawsze przed takimi wizytami niewspolzylam z mężem i teraz się zastanawiam jak to jest jeśli kobieta stara się o dziecko. Kochać się dziś wieczorem czy lepiej odpuścić?

Ja kiedyś miałam wizytę po 16 a współżyłam dnia wcześniejszego wieczorem, nie wiedziałam, ze przed cyto lepiej nie, ale wyszło ok. Nie marnowalabym szansy i najwyżej cytologię zrobiła przy okazji następnej wizyty, tym bardziej jeśli nie minęło jakoś super dużo czasu od poprzedniej. W USG w niczym to nie przeszkodzi [emoji3526]
 
Do góry