reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Rodzinny. U kardiologa nie byłam. Prawdę mówiąc Mnie bardziej martwiło zasłabnięcie niż kołatanie. ;) EKG miałam robione tydzień po zasłabnięciu (a po zasłabnięciu nie miałam już kołatań), także jak miałam robione EKG to czułam się ok akurat.

Uwazaj na to i nie bagatelizuj gdyby się nawracało [emoji6] mi się „udało” dotrzeć do regularnej arytmii, w szpitalu już wszystkiego szukali, dawnej boreliozy, nie do końca wyleczonej anginy i innych dziwnych rzeczy. Wszystko niby ok [emoji2368] ale arytmia jest, w atakach ekg jest koszmarne, poza atakami z grubsza nie odczuwam objawów ale zdarzają się mimo wszystko nieprawidłowe uderzenia serca, bardziej lub mniej odczuwalne. Teraz już jestem pod opieka kardiologa, biorę niewielkie dawki leków, ale już na zawsze [emoji2368] jeśli jesteś drobna może Ci się szybko potas wypłukiwać z organizmu mimo, ze w dniu badania wynik był ok - u mnie tez był ok w dniu przyjęcia do szpitala, ale jednak cały pobyt w na kroplówkach i do tej pory mam zalecana suplementację.

Niemniej u Ciebie napewno to było chwilowe, może z pogoda i stresem związane. Dbaj o siebie, dużo pomidorów [emoji16] i przyłaź tu z dwoma krechami! [emoji110]
 
reklama
Uwazaj na to i nie bagatelizuj gdyby się nawracało [emoji6] mi się „udało” dotrzeć do regularnej arytmii, w szpitalu już wszystkiego szukali, dawnej boreliozy, nie do końca wyleczonej anginy i innych dziwnych rzeczy. Wszystko niby ok [emoji2368] ale arytmia jest, w atakach ekg jest koszmarne, poza atakami z grubsza nie odczuwam objawów ale zdarzają się mimo wszystko nieprawidłowe uderzenia serca, bardziej lub mniej odczuwalne. Teraz już jestem pod opieka kardiologa, biorę niewielkie dawki leków, ale już na zawsze [emoji2368] jeśli jesteś drobna może Ci się szybko potas wypłukiwać z organizmu mimo, ze w dniu badania wynik był ok - u mnie tez był ok w dniu przyjęcia do szpitala, ale jednak cały pobyt w na kroplówkach i do tej pory mam zalecana suplementację.

Niemniej u Ciebie napewno to było chwilowe, może z pogoda i stresem związane. Dbaj o siebie, dużo pomidorów [emoji16] i przyłaź tu z dwoma krechami! [emoji110]
Na szczeście jestem gruba 🤪 Także wypłukać ze mnie potas raczej trudno, ale w ciążę zajść też pewnie... 😒 Roztyłam się na sterydach na astmę. :( Jak dostałam ataku pierwszego, odratowali mnie w szpitalu i dostałam taką dawkę, że w miesiąc utyłam prawie 30 kg 🤪 i nigdy już tego nie zrzuciłam... A kiedyś byłam bardzo szczupłą osobą. :(
Pomidory uwielbiam. :D
I dziękuję. ♥ Trzymam kciuki za nas wszystkie, by przed końcem roku każda z nas miała dwie tłuste krechy na testach!!
 
Ostatnia edycja:
Na szczeście jestem gruba [emoji2957] Także wypłukać ze mnie potas raczej trudno, ale w ciążę zajść też pewnie... [emoji19] Roztyłam się na sterydach na astmę. :( Jak dostałam ataku pierwszego, odratowali mnie w szpitalu i dostałam taką dawkę, że w miesiąc utyłam prawie 30 kg [emoji2957] i nigdy już tego nie zrzuciłam... A kiedyś byłam bardzo szczupłą osobą. :(
Pomidory uwielbiam. :D
I dziękuję. [emoji813] Trzymam kciuki za nas wszystkie, by przed końcem roku każda z nas miała dwie tłuste krechy na testach!!

Taki jest plan, nikt z tego wątku na staraczki 2021 nie wejdzie [emoji16][emoji16][emoji110]
 
reklama
Do góry