reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Super właśnie miałam taka nadzieję że przy usg nie będzie to przeszkadzać bo wiadomo nie chce marnować szansy, a może widelce może akurat się uda. Cytologie wydaje mi się że miałem na początku roku, ale teraz już też sama ie jestem pewna czy to nie było na początku roku 2019. Tak czy inaczej poinformuje go że wieczorem wspolzylismy i jak będzie chciał cytologie to na następnej wizycie proszę bardzo [emoji28]
Ja kiedyś miałam wizytę po 16 a współżyłam dnia wcześniejszego wieczorem, nie wiedziałam, ze przed cyto lepiej nie, ale wyszło ok. Nie marnowalabym szansy i najwyżej cytologię zrobiła przy okazji następnej wizyty, tym bardziej jeśli nie minęło jakoś super dużo czasu od poprzedniej. W USG w niczym to nie przeszkodzi [emoji3526]
 
reklama
Odebrałam właśnie wyniki, takie, co mi lekarz zlecił odnośnie moich ostatnich kołatań serca i zasłabnięcia. I w sumie chyba nic nie wyszło. :d Magnez ok, potas ok, sód ok. TSH ok. Morfologia piękna jak nigdy. :D Glukozę mam niby nieznacznie powyżej normy, ale tak mało, że chyba bez znaczenia (norma 70-99, a ja mam 100,40 :D). Cieszy mnie, że to TSH w normie, bo przynajmniej wiem, że tu pewnie nie ma problemu i nie powinno w staraniach przeszkadzać. :)
 
A co do tego monitoringu owulacji, to sama wczoraj się zastanawiałam, jak to jest ze współzyciem wtedy... No bo przecież trzeba, bo dni płodne! A z drugiej strony, tam podczas badania jest sperma... Trochę to krępujące. :D Co znowu jest śmieszne - przeciez lekarz i tak wie, że współżyję! to co za różnica, że ona tam jest. :D
 
Miałam takie same właśnie dziś rozkminy ale raczej nie sam fakt że jest ta sperma w środku i to by miało wpływać na mój dyskomfort podczas badania a poprostu ciekawa byłam czy ona nie przeszkadza podczas badania [emoji39]
A co do tego monitoringu owulacji, to sama wczoraj się zastanawiałam, jak to jest ze współzyciem wtedy... No bo przecież trzeba, bo dni płodne! A z drugiej strony, tam podczas badania jest sperma... Trochę to krępujące. :D Co znowu jest śmieszne - przeciez lekarz i tak wie, że współżyję! to co za różnica, że ona tam jest. :D
 
Odebrałam właśnie wyniki, takie, co mi lekarz zlecił odnośnie moich ostatnich kołatań serca i zasłabnięcia. I w sumie chyba nic nie wyszło. :d Magnez ok, potas ok, sód ok. TSH ok. Morfologia piękna jak nigdy. :D Glukozę mam niby nieznacznie powyżej normy, ale tak mało, że chyba bez znaczenia (norma 70-99, a ja mam 100,40 :D). Cieszy mnie, że to TSH w normie, bo przynajmniej wiem, że tu pewnie nie ma problemu i nie powinno w staraniach przeszkadzać. :)

Jaki lekarz zlecił Ci te badania na kołatanie serca?
 
reklama
Czeka mnie jeszcze krzywa cukrowa. Szczerze to mam nadzieje ze to będzie coś łatwego do skorygowania, jakies wahania hormonalne... Bo jak wszystko wyjdzie dobrze, to bede juz podejrzewac endometrioze :( Mam bardzo BARDZO bolesne miesiączki.
 
Do góry