reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hmm jeśli brac pod uwagę ostatnio cykl czyli 36 dni to powinnam mieć okres za tydzień, ale te plamienia dostalam w 24dc..lekarz zwiekszyl mi dawkę metforminy wiec najpierw myslalam ze to okres po prostu przyszedl wczesniej, ale trwalo 3 dni i wystarczyła wkładka.. wiec teraz uznaje to za plamienia choc juz sama nie wiem co myslec
 
reklama
Hmm jeśli brac pod uwagę ostatnio cykl czyli 36 dni to powinnam mieć okres za tydzień, ale te plamienia dostalam w 24dc..lekarz zwiekszyl mi dawkę metforminy wiec najpierw myslalam ze to okres po prostu przyszedl wczesniej, ale trwalo 3 dni i wystarczyła wkładka.. wiec teraz uznaje to za plamienia choc juz sama nie wiem co myslec
A to nie było plamienie owulacyjne?
 
Hmm jeśli brac pod uwagę ostatnio cykl czyli 36 dni to powinnam mieć okres za tydzień, ale te plamienia dostalam w 24dc..lekarz zwiekszyl mi dawkę metforminy wiec najpierw myslalam ze to okres po prostu przyszedl wczesniej, ale trwalo 3 dni i wystarczyła wkładka.. wiec teraz uznaje to za plamienia choc juz sama nie wiem co myslec
Jeśli nie chcesz się nakręcać, poczekaj do terminu @ i jak nie dostaniesz @, to testuj. :)
 
Ja dzisiaj mam 6dpo i chodzę co 2 godziny siku w dzien i w nocy. Kłuję mi po prawej stronie i dolna część pleców mnie boli i gwarantuje ci się w ciąży nie jestem. 30.11 lub 1.12 przyjdzie okres.
A skąd wiesz ze nie jestes? Ja pewnie też nie.. niby to wiem, ale chyba mialam cicha nadzieje ze powiecie mi, ze moze jednak to coś znaczy..
 
Jesteś pewna, że on widział pecherzyk graffa a nie ciążowy zagniezdzony w jajowodzie? Moze pomylił te dwie rzeczy?[emoji57]
To by wyjaśnialo te twoje krwawienia, bóle, taka betę i te testy...
chociaz ja się nie znam, nie wiem jakie są objawy przy ciąży pozamacicznej.[emoji2370]
Wiem jedno, że to nie jest normalne a lekarz temat zlał cieplym moczem [emoji2370]
I jeszcze dal zielone światło na starania[emoji2358]
Kobieta krwawi a ten się pozwolił starać [emoji1319]

Przy cp beta u mnie rosła najpierw powoli, a później nagle wystrzeliła w kosmos, a testy wychodziły bardzo blade cały czas, mnie akurat bolało tylko raz i wtedy też lekko krwawiłam. No i bardzo wcześnie miałam objawy ciążowe - już kilka dni przed terminem @ - piersi bolały tak, że w staniku 24h/dobe a i to nie bardzo pomagało, ogromna wrażliwość na zapachy + mdłości, brak przedokresowych zachcianek i na zmianę przypływ energii i ogromna senność i raz w sklepie mi się gorąco i słabo zrobiło. Ale u mnie to w ogóle przeboje były - dopiero trzeci ginekolog znalazł zarodek...
 
A skąd wiesz ze nie jestes? Ja pewnie też nie.. niby to wiem, ale chyba mialam cicha nadzieje ze powiecie mi, ze moze jednak to coś znaczy..
Ja w dniu owu już wiem że się nie udało i jestem pewna że 30.11 albo 1.12 wstanę i będę miała okres. Tak mam od 4cykli. Nawet testować nie zdarzam bo nie mam nawet 7 dni opóźnienia miesiączki.
 
reklama
Do góry