reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja w dniu owu już wiem że się nie udało i jestem pewna że 30.11 albo 1.12 wstanę i będę miała okres. Tak mam od 4cykli. Nawet testować nie zdarzam bo nie mam nawet 7 dni opóźnienia miesiączki.
Jak możesz wiedzieć w dniu owu że się nie udało? Przecież możesz nie mieć żadnych objawów i być w ciąży... Ja wiem, że Ty się bardzo długo starasz i to pewnie już kwestia zrezygnowania i nienastawiania się?
 
Dziewczyny doradźcie jakie mogę zrobić jeszcze badania jak mam takie wyniki? W poniedziałek idę do ginekologa i chciałabym zrobić komplet badań, wiem że niektóre badania można robić w pierwszych dniach cyklu a później już nie. Jutro będę mieć 5dc. Będę wdzięczna za radę 😊
 

Załączniki

  • 20201119_201253.jpg
    20201119_201253.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 53
  • 20201119_201320.jpg
    20201119_201320.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 50
Jak możesz wiedzieć w dniu owu że się nie udało? Przecież możesz nie mieć żadnych objawów i być w ciąży... Ja wiem, że Ty się bardzo długo starasz i to pewnie już kwestia zrezygnowania i nienastawiania się?
Szczerze? To lepiej w tą stronę, niż w drugą, i z każdym cyklem czuć, że się udało I to ciąża...
 
reklama
Kurczę, teoretycznie to mogło być plamienie implantacyjne... Albo cokolwiek innego. 😂 Czemu jak zachodzimy w ciążę, to nie ma jakiegoś jasnego znaku? Typu duży palec u lewej stopy robi się niebieski. 😂 I nikt by nie miał wątpliwości!
Plamienie implantacyjne to bardzo rzadka sprawa, tak rzadka, że lekarze nie uznaja tego za objaw ciaży nawet
 
Do góry