reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Zapomniałam dopisać 7 dc 6 tabletka anty w 2 dc stwierdzony przetrwały pęcherzyk 2,5cm stad decyzja o antykach na 21 dni

A jest opcja, ze był jeszcze inny pęcherzyk? Może sobie będzie pękał mimo wszystko [emoji2368] tabletki wprawdzie maja hamować owulacje, ale żona mojego przyjaciela zaszła na nich w ciąże wiec [emoji2368][emoji16]
 
Był podobno tylko ten jeden .... hmmm

Ogólnie biorąc anty nie sugerowalabym się testem owu, bo dawki hormonów mogą zakłamywać wynik.

Niemniej teoretycznie anty maja za zadanie m.in. zahamować wzrost LH, wiec teoretycznie test nie powinien wyjść pozytywny, ale to tylko teoria. Czy to nie jest tak, ze antyki po miesiącu stosowania są uznawane za skuteczne, czyli, ze robią to co maja robić (obniżać LH, wpływać na endo i śluz itp)? Piszesz ze dopiero kilka dni je bierzesz, wiec może jeszcze nie zdążyły wpłynąć na Ciebie wystarczająco i LH jeszcze wzrosło, może urósł inny pęcherzyk, albo ten wielki sobie pęka? [emoji2368]
 
Ogólnie biorąc anty nie sugerowalabym się testem owu, bo dawki hormonów mogą zakłamywać wynik.

Niemniej teoretycznie anty maja za zadanie m.in. zahamować wzrost LH, wiec teoretycznie test nie powinien wyjść pozytywny, ale to tylko teoria. Czy to nie jest tak, ze antyki po miesiącu stosowania są uznawane za skuteczne, czyli, ze robią to co maja robić (obniżać LH, wpływać na endo i śluz itp)? Piszesz ze dopiero kilka dni je bierzesz, wiec może jeszcze nie zdążyły wpłynąć na Ciebie wystarczająco i LH jeszcze wzrosło, może urósł inny pęcherzyk, albo ten wielki sobie pęka? [emoji2368]
Nie mam pojęcia... taka dziwna sprawa. Ale z drugiej strony bezpieczna jesteś juz od pierwszej tabletki 😉
 
Nie mam pojęcia... taka dziwna sprawa. Ale z drugiej strony bezpieczna jesteś juz od pierwszej tabletki [emoji6]

Tak dawno temu brałam tabletki anty ze już nie pamietam jak to działa [emoji1787] ale przez ten czas, jak je zażywasz to wstrzymałabym się z testami owu, bo nic prawdziwego się z tego nie wywnioskuje, możemy tylko sobie gdybać [emoji2368]
 
@HeraUnique a czy to źle, że mi od 6dpo temp stoi na tym samym poziomie? Jest na wyższych ale nie rośnie dalej tylko stoi w miejscu 3 dzień.
Miałam podobnie 🤣 dzisiaj miałam skok dopiero, już myślałam ze cos nie tak...
Screenshot_20201111-143305_Flo.jpg
 
Raczej chodziło mi o to dziewczyny, że bardzo negatywizujecie te testy i to chciałam w mojej wypowiedzi przekazać. Wiecznie piszecie, że testy są niemarodajne, że nie pokazują, a jak jakąś babeczka się cieszy z pozytywa, to zaraz piszecie: eeeeeeee to i tak o niczym nie świadczy, ostudz emocje, i tak pewnie nie miałas owu, bo przecież testy kłamią!
Chyba wątek pomyliłaś, bo żadna z Nas tutaj nie demonizuje testów owu, każda je stosuje i opieramy się na wynikach w celu wyznaczenia owulacji. 🤔🤔🤔
 
reklama
Tak dawno temu brałam tabletki anty ze już nie pamietam jak to działa [emoji1787] ale przez ten czas, jak je zażywasz to wstrzymałabym się z testami owu, bo nic prawdziwego się z tego nie wywnioskuje, możemy tylko sobie gdybać [emoji2368]
Wiem zw do nieczego mi ta wiedza po prostu sobie siknelam, bo jak to tyle dni tego nie robić. A dwie kreski mnie bardzo zaskoczyły
 
Do góry