reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Tu zawsze ktoś się musi do czegoś przyczepić. Przestań tłumaczyć, bo po co [emoji4][emoji4]

Bo nie chce słyszeć zarzutów, ze uważam testy za niemiarodajne kiedy właśnie jest zupełnie odwrotnie w moim przypadku, NIGDY nie powiedziałam, ze testy kłamią, ZAWSZE zachęcam do ich wykonywania, sama je robię, dzielimy sie z dziewczynami swoimi, razem je analizujemy, nie zamierzam słuchać, ze podcinam innym skrzydła, co jest bzdurą [emoji2368]
 
reklama
Hej dziewczyny
Ja dzis mam kolejna zalamke bo testy owulacyjne zamiast ciemnieć wychodzą coraz jaśniejsze a powinna być owulacja.. czyli znowu jej nie mam,mialam nadzieje ze jeśli waga spada( po malu ale jednak), biore podwoja dawke metforminy,nawet byl sluz plodny to coś się zmieni a tu nadal nic...wizytę u gina mam dopiero w styczniu ale jeśli mam znowu wejść i wyjść bez niczego to juz na sama mysl czuje złość.. nie wiem czemu nie chce mi przepisać nic na wywołanie owulacji..ehh mam dzis dola,odechciewa mi się starań bo tyle lat i nic..widać nie każdej jest dane zostac matka..[emoji17] sorki ze smece ale jedynie u was moge sie wyżalić, milego dnia

A w którym dc jesteś? Mi ostatnio tez jasnialy w czasie przewidywanej owulacji, ale okazało się, ze owu się przesunęła i tydzień później były ciemne. Nie znam Twojej historii, piszesz, ze długo się staracie już. Może zmień ginekologa i nowy popracuje nad owulacja? U mnie zmiana bardzo na plus.
 
Mam od dziś brać luteine przez 10 dni po czym zrobić test i jeśli pozytywny to brać dalej a jak negatywny to przestać brać tą luteine. I teraz tak myślę że to będzie dopiero 25 dc. Test domowy raczej nie wyjdzie tak wcześnie to jedynie beta hcg mnie ratuje z krwi. Jak Wy robicie przy branie duphastonu lub luteiny? Dodam że dostałam luteine dopochwowo ze względu na poronienie wczesnej ciąży w lipcu.

A powiedz mi wiesz ile dpo teraz jesteś?
 
Też bym zmieniła ginekologa na takiego co będzie robić monitoring cyklu żeby poznać czy występuje owulacja czy nie. Jesli jej nie będzie naturalnie to przepisze leki na wywołanie.
 
Testy owu nie dają 100% pewności. Lh może skoczyć ale, nie oznacza to pęknięcia pęcherzyka. Tak jak temperatura nie daje 100% pewności, że pęcherzyk pękł.
Ja juz w ogole nie wiem co myślec o tych testach owu... teraz zwariowałam Zrobiłam teraz test owu totalnie dla funu z ciekawości i co? Wyszedł pozytywny nie wiem co myślec ... 🤦‍♀️🤷‍♀️
 
Wczoraj byłam na usg i był pecherzyk 20mm , stwierdziła ze do kilku godzin pęknie i od jutra (czyli dziś) mam brać wieczorem tą luteine przez 10 dni. Dziś jest 16dzien cyklu a cykle mam srednio 30 dniowe (czasem 28 czasem 32)

A robiłaś dziś jeszcze raz test owu? Bo słyszałam ze pecherzyki mogą pękać i przy np. 23 mm, wiec przy średnim wzroście 2 mm na dobę to mogłoby być nie kilka godzin po usg, a nawet 1-2 dni po [emoji39] No chyba, ze masz stwierdzone ze u Ciebie zawsze przy takiej wielkości pękają [emoji6] ja mam luteinę brać dopiero od 3dpo, ale jeszcze się to w piątek zweryfikuje [emoji2368]
 
reklama
Do góry