reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej 😘
Dziewczyny a mam jeszcze takie pytanie. Mam nadzieję że napiszę zrozumiale 😜 zacznę od tego że przed porodem miałam takie miesiączki : około 5/6 dni normalny okres który kończył się w ciągu dwóch dni różowymi plamieniami i poprostu znikał. A od porodu moje miesiączki wyglądają tak: mam 5/6 dni normalna miesiączkę i po tych dniach przez kolejne 3-4-5 dni brązowe plamienie i później znika kończąc okres. Ogólnie teraz moja miesiączka ( wraz z krwawieniem i tymi plamieniami brązowymi) trwa do 10/11dc. Starania też dopiero zaczynam jak "tam" mam już czysto że tak powiem. Teraz planuje zrobić pierwszy test owu w 10dc, ale jeśli tego dnia będą dalej utrzymywać się te plamienia kończące okres to nie zakłóci to wynikow owu? Nie wiem może i głupie pytanie😩 z góry przepraszam że tak długie 😊
 
10 dni do testowania 🥰 a u Was?

Hej. My staramy się o drugie bobo od tego cyklu. Wcześniej pisałam Wam tu, że czekamy aż minie rok od cesarski i zaczynamy działania :D obecnie 11 dni do testowania ale w pierwszej ciąży test pokazał mi dodatni wynik parę dni wcześniej niż termin spodziewanej miesiączki więc tym razem też pewnie sprawdzę wcześniej 🙈 ostatnim razem starania trwały 5 cykli, oby teraz zaskoczyło za pierwszym ❤️ chyba zwariowała bym że szczęścia ❤️
 
reklama
Do góry