reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
No z moich, I co?
Nie wiem czy czytałaś, ale już szykują do tk o zabronienie aborcji po gwałcie. I jeśli dla Ciebie jest ok urodzić dziecko, które umrze zaraz po porodzie, to masz prawo urodzić, ale dlaczego ja nie mam mieć prawa wyboru?!?!?!?
No i co z tego że o to chodzi. Teraz o to chodzi, potem będą następne zakazy. Niech się bujaja.
 
Ja osobiście nigdy bym się nie podjęła aborcji.. Lekarz też człowiek może się pomylić.. Moja przyjaciółka zaszła w ciążę po 3 latach starań w wieku 28lat.. Na prenatalnych badaniach dowiedziała się że dziecko urodzi się chore.. Będzie niepełnosprawne do końca życia.. Sprawdziła u dwóch innych lekarzy czy faktycznie potwierdza się to co powiedzial jej lekarz.. Tak. Dziecko urodzi się chore.. Była załamana jej pierwsze dziecko 3 lata walczyła o nie.. Miała mysli mieszane nie wiedziała czy usunąć czy nie.. Płakała mi na ramieniu.. Jak ja dam radę z chorym dzieckiem.. Postanowiła urodzić.. Okazało się że dziecko urodziło się zdrowe!!! Błąd lekarzy! Była w ogromnym szoku!!! Dziś jej córeczka jest cudownym dzieckiem w 100% zdrowym!! Tak jak wspominlam ja bym się aborcji nie podjęla nigdy, ale też nie oceniam innych każdy ma prawo wyboru.. Każda kobieta wie co dla niej będzie najlepsze!!! Mam w rodzinie dziecko niepełnosprawne i jest przecudownym dzieckiem!!! Dziewczyny nie wytykajcie palcami te które są za aborcja i te które nie są... Każda z nas jej inna..
Amniopunkcja i badania genetyczne to podstawa. Wtedy jest 100%pewności.
 
O kurcze wiesz co ja mierzyłam w ustach ale nie pod językiem.. może to miało takie znaczenie nie wiedziałam że tak trzeba [emoji50]
Kto pyta nie błądzi.. jak widać są osoby które lepiej się znajdą i zawsze coś podpowiecie, dzięki za rady, będę się stosować [emoji846]

Może tak być. Tak jak Hera pisze, powinien być kontakt czujnika ze śluzówka i czekać aż się ustabilizuje odczyt. Ja będę miała pierwszy cykl z temperatura dopiero po @ na który czekam, w tym cyklu termometr zamówiłam dopiero niedawno. Wprawdzie już mierze, ale raczej po to żeby sobie wyrobić nawyk, bo te dane to do niczego mi się nie przydadzą za bardzo [emoji16] także nowy cykl zaczynamy razem od początku [emoji16] który masz dc i jak długie cykle przypomnij proszę? Jeszcze nie zapamiętałam [emoji2356]
 
reklama
Do góry