reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hej dziewczyny:) Od 3 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. 1 dc był 28 września, owulacja wg testu 13 października. Od wczoraj mam różowo-brązowe uplawy, są dosyć skąpe. Miesiączka powinna być jutro. Przez ostatni tydzień mam zawroty głowy przy cieplejszej kąpieli czy jak szybciej wstanę, może się po prostu niepotrzebnie doszukuje. Test negatywny. Czy któraś z Was miała takie uplawy przed miesiączka?
 
reklama
Hej dziewczyny:) Od 3 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. 1 dc był 28 września, owulacja wg testu 13 października. Od wczoraj mam różowo-brązowe uplawy, są dosyć skąpe. Miesiączka powinna być jutro. Przez ostatni tydzień mam zawroty głowy przy cieplejszej kąpieli czy jak szybciej wstanę, może się po prostu niepotrzebnie doszukuje. Test negatywny. Czy któraś z Was miała takie uplawy przed miesiączka?
Może to plamienie przed @. Ja np zawsze mam takie plamienia 1 lub 2 dni przed @. Także może niedługo się małpa rozkreci
 
Hejka dziewczyny.
Czy mam zwidy?
 

Załączniki

  • IMG_20201024_085943.jpg
    IMG_20201024_085943.jpg
    837,7 KB · Wyświetleń: 119
Hej dziewczyny:) Od 3 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. 1 dc był 28 września, owulacja wg testu 13 października. Od wczoraj mam różowo-brązowe uplawy, są dosyć skąpe. Miesiączka powinna być jutro. Przez ostatni tydzień mam zawroty głowy przy cieplejszej kąpieli czy jak szybciej wstanę, może się po prostu niepotrzebnie doszukuje. Test negatywny. Czy któraś z Was miała takie uplawy przed miesiączka?
Mam dość często plamienie dzień przed @🤷‍♀️
Hejka dziewczyny.
Czy mam zwidy?
Gratulacje ❤️
 
reklama
Hej dziewczyny:) Od 3 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. 1 dc był 28 września, owulacja wg testu 13 października. Od wczoraj mam różowo-brązowe uplawy, są dosyć skąpe. Miesiączka powinna być jutro. Przez ostatni tydzień mam zawroty głowy przy cieplejszej kąpieli czy jak szybciej wstanę, może się po prostu niepotrzebnie doszukuje. Test negatywny. Czy któraś z Was miała takie uplawy przed miesiączka?
To z cyklem idziemy podobnie, bo u mnie początek był 29 września, a pozytywny test owulacyjny miałam 16 października. U mnie brak jakichkolwiek objawów, ale też w żadnej ciąży ich nie miałam, poza tym karmię piersią, cykle mam nieregularne, więc łatwo może nie być... Okres powinnam mieć 29/30 października. I jeśli nie przyjdzie, to zamierzam testować dopiero wtedy.
 
Do góry