reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hejka kochane, jak nastroje? Który u was dzień cyklu? U mnie 7dc i już nie mogę się doczekać działań[emoji847]
Pozdrawiam wszystkie cieplutko[emoji8]
U mnie 10dc, temp nadal na wyższych więc nastrój raczej pesymistyczny na ten cykl 🤷‍♀️
A działam sobie od końca @ co 2 dni, bo przyjemności nie można sobie odmówić 😁😉
 
Hej dziewczyny:) Od 3 miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. 1 dc był 28 września, owulacja wg testu 13 października. Od wczoraj mam różowo-brązowe uplawy, są dosyć skąpe. Miesiączka powinna być jutro. Przez ostatni tydzień mam zawroty głowy przy cieplejszej kąpieli czy jak szybciej wstanę, może się po prostu niepotrzebnie doszukuje. Test negatywny. Czy któraś z Was miała takie uplawy przed miesiączka?

Tak ja.
 
Może tak być. Tak jak Hera pisze, powinien być kontakt czujnika ze śluzówka i czekać aż się ustabilizuje odczyt. Ja będę miała pierwszy cykl z temperatura dopiero po @ na który czekam, w tym cyklu termometr zamówiłam dopiero niedawno. Wprawdzie już mierze, ale raczej po to żeby sobie wyrobić nawyk, bo te dane to do niczego mi się nie przydadzą za bardzo [emoji16] także nowy cykl zaczynamy razem od początku [emoji16] który masz dc i jak długie cykle przypomnij proszę? Jeszcze nie zapamiętałam [emoji2356]
U mnie dziś 19dc, cykle średnio 28 dni ale to średnia jest, nie zawsze mam takie zdążają się 27, a miesiąc temu nawet 31 ale to trochę przeze mnie. Mam nadzieję że już w tym miesiącu się unormuje. A jakie masz Ty, przypomnij jak możesz ? 😁
Tak w tym cyklu już wiem co źle robilam więc się poprawie, a termometr masz elektryczny zwykły z jednym miescem po przecinku? 🙂
 
U mnie dziś 15dc, wg dwóch aplikacji dzisiaj owulacja. Zgadza się to również z testami owu, wczoraj był peak. Mąż wczoraj miał nockę, a dzisiaj idzie do pracy na 18....
Ja spisuję ten cykl na straty. Ostatni nasz seks był przedwczoraj, aż takich silnych żołnierzy raczej nie ma żeby wytrwali do owu. Wkurza mnie to strasznie, że nawet nie ma się kiedy pobzykać. Chyba że dzieciaka wygonie na dwór w ciągu dnia, ale mąż i tak pewnie powie że zmęczony jest 😭
Życzę wam bardziej owocnych starań i miłego dnia.
 
reklama
U mnie dziś 15dc, wg dwóch aplikacji dzisiaj owulacja. Zgadza się to również z testami owu, wczoraj był peak. Mąż wczoraj miał nockę, a dzisiaj idzie do pracy na 18....
Ja spisuję ten cykl na straty. Ostatni nasz seks był przedwczoraj, aż takich silnych żołnierzy raczej nie ma żeby wytrwali do owu. Wkurza mnie to strasznie, że nawet nie ma się kiedy pobzykać. Chyba że dzieciaka wygonie na dwór w ciągu dnia, ale mąż i tak pewnie powie że zmęczony jest 😭
Życzę wam bardziej owocnych starań i miłego dnia.
Mój też zawsze mówi, że zmęczony po pracy, ale nigdy nie muszę go długo przekonywać 😂
 
Do góry