reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dla mnie szokiem jest to że tak podchodzicie co niektóre do sprawy. Rozumiem że jak stracę ciążę to wtedy będę ok? A ten test jest dla mnie samej szokiem no ale to tylko internet.
 
reklama
Dla mnie szokiem jest to że tak podchodzicie co niektóre do sprawy. Rozumiem że jak stracę ciążę to wtedy będę ok? A ten test jest dla mnie samej szokiem no ale to tylko internet.

Zrozum. Np. dziewczyna stara się od 5 lat. Jest jej smutno, szuka wsparcia, pomocy. Znajduje grupę osób, które przechodzą przez to samo. Wspieramy się, dopingujemy, liczymy, ze każdej z nas się uda. Rozumiemy się, bo przechodzimy przez te trudny razem. Co jest dla Ciebie szokiem? Ze Ci gratulujemy i polecamy pojsc na wątek osób, które również są w ciąży? Które przechodza to samo co Ty? Co w tym złego? Sorry, ale nie rozumiem czego oczekiwałaś i o co masz pretensje.
 
10lat starań które nie dawały nic. Badania wszelkie robione i moje i męża.
To tym bardziej powinnaś zrozumieć dziewczyny, które tutaj są, które starają się również długi czas. A Ty wcześniej nic nie napisałaś, po prostu wyskoczylas z testem i już. Gdybyś się tyle czasu starała to byś pewnie miała trochę wyczucia, i rozumiała że możesz zrobić przykrość ...
 
Mnie trochę zdziwiło że dziś dopiero założyłaś tutaj konto i od razu wyskakujesz z pozytywnym testem i to na grupie staraczek. Nie udzielałaś się wcześniej na tym forum, a tym bardziej w tym wątku a nagle niczym grom z jasnego nieba. Wygląda to trochę jak jakaś prowokacja, nie zrozum mnie źle ale to bardziej grupa wsparcia dla dziewczyn, które razem przechodzą przez ciężkie i długie starania.
Twój nick chyba nie jest przypadkowy [emoji2960][emoji4]

Dokładnie o tym samym pomyślałam.. Prędzej wątki typu ciążowego pasują do Twojego stanu. Wpadłaś nie wiadomo skąd z pozytywnym testem po 3 miesiącach bez okresu i żadnej reakcji i czekasz aż po klaszczą Ci osoby które się staraja długi czas. Raczej zasługujesz na komentarze takie jak mój bo mało kto nie rozpoznaje takiego stanu fizjologicznego jak ciąża przez 3 miesiące.. Tylko ktoś kto jest nieodpowiedzialny tak robi i napewno nie tak jak nazwa grupy wskazuję STARAJĄCY SIĘ.
 
Dla mnie szokiem jest to że tak podchodzicie co niektóre do sprawy. Rozumiem że jak stracę ciążę to wtedy będę ok? A ten test jest dla mnie samej szokiem no ale to tylko internet.
Nikt nie życzy nic złego ani Tobie ani maleństwu, poprostu ciężko nam rozmawiać o pierwszych tygodniach ciąży bo my dopiero do nich dążymy. Są poprostu odpowiedniejsze wątki 🙂
 
Zrozum. Np. dziewczyna stara się od 5 lat. Jest jej smutno, szuka wsparcia, pomocy. Znajduje grupę osób, które przechodzą przez to samo. Wspieramy się, dopingujemy, liczymy, ze każdej z nas się uda. Rozumiemy się, bo przechodzimy przez te trudny razem. Co jest dla Ciebie szokiem? Ze Ci gratulujemy i polecamy pojsc na wątek osób, które również są w ciąży? Które przechodza to samo co Ty? Co w tym złego? Sorry, ale nie rozumiem czego oczekiwałaś i o co masz pretensje.
j
Ja nie Wasza i dlatego taka rekacja. Rozumiem 👌
 
reklama
Nie.. On czegoś takiego nie bierze.
Najpierw był problem tylko po alkoholu. Zawsze tłumaczył że to przez to.
A teraz sama nie wiem. Najgorsze że wczoraj mi powiedział że on nie uważa tego jako agresję.
Dobrze wie jaka miałam sytuację w domu i nie chce tego powielać, tym bardziej chciałabym dać mojej córce normalny dom bo widziała jak dziadek się zachowywał.
Jak był młody krecil się w szemranym towarzystwie. Jakieś bojki na zlecenia itp.
Może z tego mu zostało. Ale nie był taki przed dłuższy czas będąc ze mną..
Trochę go tłumaczysz moim zdaniem. Pisałaś, że to ideał, ale tak nie jest. Idealnych facetów nie ma, ok, ale taki który używa siły to dupek nie facet.
 
Do góry