reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ideał dla mnie. Kiedyś... Bo teraz przez te sytuacje inaczej na niego patrzę.
Nigdy krzywdy mi nie zrobił ale dla mnie to agresja
No jest to agresja i mało tego ma.problem z nią, zahamowaniem się. Każdy się denerwuje i można krzyknąc ale kiedy robi coś więcej to już ma problem żeby się opanować.
 
Jak jest dziwny to abyś się pozytywnie zaskoczyła 😊✊🏼✊🏼
Ehh❤️
To powiem Ci, że czuje podobnie. Niby cykl owulacyjny, wszystko o czasie. Ale nie czuje nic, żadnych objawów. Ale co dobrego w tym jest, to fakt, że mam głowę wolna od tego starania się. Wczoraj wino na spokojnie, nie siedzę na necie, nie czytam, po.prostu czekam na @ i tyle... Nawet testować mi się nie chce wcześniej... 🙄 Taki dół z obojętnością trochę... 🤷
Ja miałam monitoring wszystko super, zaskoczyło po clo, od 5 do 7 dpo ciągnięcie tam na dole, bóle, od 2 dni bolące sutki, ale temp dzisiaj nie poszła dalej w górę 🥴 więc ja już wiem, że to nie to 🤷‍♀️
A czemu dziwny?
@ 2 dni i wtedy6spadla temp, zaraz po się podniosła do tej z II fazy, po paru dniach spadła do normalnej z 1 fazy, straszny ból owulacyjny przez 2 dni 😩 no i później te boleści itp... Na wykresie temp mam przepiękne W w pierwszej fazie 🤣
 
Dziewczyny ale wy złośliwe, na wątku staraczek z I polowy 2020 nie ma takich jaj,nie dziwie się ze dziewczyny prowadza nadal stary wątek zamknięty i nie dołączają tu. Slyszalam o was ze strasznie lubicie tu robic burze 😉
Trzeba umieć cieszyc sie czyims szczęściem,wspierac i nie zazdrościć, smutne to.
Tu jest wątek wrednych bab, które mają swoje zasady 😜🤷 i jak to.mowia liczy się pierwsze wrażenie... 🤔
 
A nie jest to tak, ze pod wpływem zwiększenia LH pęcherzyk pęka? W sensie taka kolejność - wyrzut LH -> pęknięcie [emoji2272]
Ja w poniedziałek robiłam test wyszły 2 piękne kreski i tego samego dnia miałam usg na którym był pęcherzyk 20mm ale na pęknięcie dała mi zastrzyk.
 

Załączniki

  • F7E4AFA8-4BBD-4C02-9B9D-0B3B1B67B6C6.jpeg
    F7E4AFA8-4BBD-4C02-9B9D-0B3B1B67B6C6.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 39
Dziewczyny ale wy złośliwe, na wątku staraczek z I polowy 2020 nie ma takich jaj,nie dziwie się ze dziewczyny prowadza nadal stary wątek zamknięty i nie dołączają tu. Slyszalam o was ze strasznie lubicie tu robic burze 😉
Trzeba umieć cieszyc sie czyims szczęściem,wspierac i nie zazdrościć, smutne to.
Tu chyba chodzi o to, że ktoś nagle z nikąd wyskakuje z pozytywnym testem 🤷‍♀️ większość pogratulowała 🤷‍♀️ nie wiem po co dalej był drążony temat. A to, że dziwlio nas żeby przez 3 miesiące nie sprawdzić czy jest się w ciąży to raczej normalne, szczególnie jeśli ktoś się stara 10 lat 💁‍♀️
 
Trochę go tłumaczysz moim zdaniem. Pisałaś, że to ideał, ale tak nie jest. Idealnych facetów nie ma, ok, ale taki który używa siły to dupek nie facet.
Nic nie tłumaczy agresji. Agresja to zawsze agresja. Przemoc to przemoc, nie ważne czy raz czy 10 razy. Jestem w trakcie terapii dla osób pokrzywdzonych przemocą. To zawsze się tak zaczyna.... A później już nie widzisz tego co się dzieje, przyzwyczajasz się kochasz. Tłumaczysz partnera. Ofiary często same nie chcą wyjść z trudnych związków bo to jest zwyczajnie bardzo trudne. Nie wiem dokładnie jak sytuacja wygląda całościowo u Ciebie ale zapamiętaj jedno nic nie tłumaczy agresji.
 
reklama
Do góry