reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Mi wskazała w ubiegłym cyklu owu na 18dc, napewno tak późno nie była, zaś OvuFriend na 17dc i prawdopodobnie właśnie wtedy była. Albo nawet 16dc wieczorem, bo od 16dc rana miałam na testach owu pik. A ginekolog w 14dc mówiła, ze owu będzie za 2, do 3 dni. Nie powiem, bo jak nie planowałam i tylko zapisywałam okres to dobrze go przewidywała. Ale nie ufam jej jeśli chodzi o owulacje narazie [emoji3525]
Co do owu to mi pokazuje na 17dc a owu mam z testów i temperatury w 15dc. Nigdy nie patrzyłam na owu na kalendarzyk. Kalendarzyk to statystyki.
 
A kiedy miałaś test owu pozytyw pierwszy?

Edit:już dopatrzyłam. 2. 10 miałaś pozytyw to teraz jak temperatura pójdzie do góry jutro itd to pokryje ci się z testem owu i apka powinna pokazać taka pionowa kreskę i to będzie owu wyliczona z temperatury przez apke. Ja tak mam we flo.
Nie mam już testów więc nie mam jak testować... 😭 Ale jutro jadę na USG wiec się wszystkiego dowiem :)
 
Dzień dobry, wczoraj znowu zasnęłam po 22 🤦‍♂️ został mi test z poprzedniego cyklu więc dzisiaj sobie zrobiłam, bo dziwne że padam wyspana o 22. Ale to widocznie naprawdę tylko jesień tak wpływa na mnie bo test już bielszy nie będzie 😁
W tym cyklu bierzemy się za testy owulacyjne. Mierzyć temperatury nie dam rady bo u mnie się nie da o jednej godzinie, więc i tak byłoby to niemiarodajne. Mój już chce się zapisywać na badanie nasienia, a to był dopiero drugi CS. Ale to nic nie zaszkodzi w sumie 🤔 i czekam teraz na tą @ i działamy znowu 😊 może przyjść w każdej chwili, bo na dzisiaj mam wg jednej, na wtorek wg drugiej a na środę wg trzeciej aplikacji termin @.
Kochana nie nakręcaj się to dopiero wasz 2 cykl, cieszcie się seksem bez zabezpieczenia. Na badania daj sobie jeszcze czas
 
Tez to zauważyłam, ze flo nie bierze nic pod uwagę, chyba tylko testy owu. Teraz flo wyznaczyła mi owu na 17dc (tak jak ostatnio) a OvuFriend na 14dc [emoji2356] zobaczymy, która będzie bliżej prawdy, robię testy (ale nie mierze temp.), a w 14dc mam monitoring [emoji48]
U mnie podobnie :) jutro jadę na USG wiec się dowiem która jest bliżej prawdy ;) ale w piątek ginka mi mowila, że pęcherzyk lada chwila pęknie więc skłaniam się ku temu, że owu już była :)
 
Dzień dobry kobietki. Ostatni dzien weekendu... wieczorne rozmowy na temt testowania natchnęły mnie do tego czynu.
Tak wiec 37 dc, zdiagnozowana torbiel krwotoczna test owulacyjny jak na zdjęciu..
Torbiel krwotoczna to tak jakby pęcherzyk nie pękł? I co w takim razie oznacza test owu jeśli np owu nie było? Sorry za głupie pytanie ale nie wiem co to torbiel krwotoczna.
 
Dziewczyny a kiedy można zrobić najwcześniej badania w laboratorium żeby sprawdzić czy jest ciąża czy tez nie? W dniu spodziewanej miesiączki czy można ciut wcześniej?
 
Co do owu to mi pokazuje na 17dc a owu mam z testów i temperatury w 15dc. Nigdy nie patrzyłam na owu na kalendarzyk. Kalendarzyk to statystyki.

Zgadza się! Myśle, ze jak się robi pomiar temperatury to jest to miarodajne wtedy [emoji3526]. Ja nie mierze, wiec nie tyle polegam na wyznaczeniu owu co na wyznaczeniu mniej więcej dni płodnych. Posiłkuje się testami owu tylko i ginem w tym miesiącu [emoji1] obawiam się, ze mierzenie temp. mi nie wejdzie w krew. No, może jak się będę dłużej starać to będę bardziej zdeterminowana, narazie jeszcze niet [emoji848][emoji23]
 
reklama
Torbiel krwotoczna to tak jakby pęcherzyk nie pękł? I co w takim razie oznacza test owu jeśli np owu nie było? Sorry za głupie pytanie ale nie wiem co to torbiel krwotoczna.
Test lh pierwszy pozytywny w tym cyklu miałam w 23 dc w 24 juz był bledszy i pozniej nie robiłam. Na wizycie dowiedziałam sie ze mam torbiel krwotoczna ale niw dopytalam czy cialka żółtego czy pęcherzyka.
W każdym razie gdzieś kiedyś wyczytałam ze wlasnie torbiele fałszują wynik lh na pozytywny i wiem ze u mnie to sie sprawdza. Mam nadzieje ze okres dostanę na dniach i pozbędę sie francy i lekarz zakwalifikuje mnie na inseminacje.
 
Do góry