reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny korzystam z dwóch aplikacji i stwierdzam, że flo nie jest miarodajna... Zaczęłam też korzystać z ovufriend, zakupiłam nawet na próbę premium i wszystko fajnie mi liczy i zaznacza, a flo teraz pokazuje, że mam mieć dopiero owulację, gdzie ona już była 🙄 jakby w ogóle nie brała pod uwagę moich objawów itd...
Ja korzystam z flo i udaje się mu wyznaczyć po temperaturze 🤷‍♀️ teraz zaznaczyłam sama kiedy owu była po wizycie od ginekologa (też taka opcja jest) i pokrywa się to z moimi temperaturami wyższymi 😉
Dzień dobry, wczoraj znowu zasnęłam po 22 🤦‍♂️ został mi test z poprzedniego cyklu więc dzisiaj sobie zrobiłam, bo dziwne że padam wyspana o 22. Ale to widocznie naprawdę tylko jesień tak wpływa na mnie bo test już bielszy nie będzie 😁
W tym cyklu bierzemy się za testy owulacyjne. Mierzyć temperatury nie dam rady bo u mnie się nie da o jednej godzinie, więc i tak byłoby to niemiarodajne. Mój już chce się zapisywać na badanie nasienia, a to był dopiero drugi CS. Ale to nic nie zaszkodzi w sumie 🤔 i czekam teraz na tą @ i działamy znowu 😊 może przyjść w każdej chwili, bo na dzisiaj mam wg jednej, na wtorek wg drugiej a na środę wg trzeciej aplikacji termin @.
Ja mierze zazwyczaj zaraz po wstaniu. Jest to czasami 7 czasami 8,temperatura zawsze taka sama 🤷‍♀️ a warto mierzyć, bo u mnie się sprawdza... Choć nie lubię kilku dni przed @ bo wtedy nerwowo spoglądam na termometr i modlę się żeby temp nie spadała 😂
 
Hej dziewczyny, z racji że jesteście bardziej obeznane w temacie testów owulacyjnych to mam pytanie. Wczoraj wyszedł mi test owulacyjny pozytywny, takie 2 bardzo mocne kreski ale niestety nie mieliśmy szans na starania. Właściwie to będziemy mieli dzisiaj chwilę czasu wieczorem ale dziś już kreski testowe w kolejnym teście wykonanym przed chwilą nie są takie mocne... stąd mam pytanie czy dzisiejsze starania mają jeszcze jakiś sens? Czy już za późno? Jeśli któraś z Was ma ochotę odpowiedzieć to bardzo bym prosiła rozwiać moje wątpliwości 🙏
Podobno owu występuje do 48 po teście pozytywnym. Zawsze warto spróbować 🙂🙂
 
Dziewczyny dzisiaj 3dc zawsze gdy robiłam test owu był biały a teraz dobrze widoczna kreska czyżby szybciej owu była? [emoji848] Jak radzicie robić już co dziennie na wszelki wypadek? Zobacz załącznik 1183954
Mi cały cykl pojawiają sie kreseczki w sensie ze ta druga widoczna a pozniej po prostu nagle jest pikLH i test bardzo ciemny.
 
Ja korzystam z flo i udaje się mu wyznaczyć po temoera

Ja mierze zazwyczaj zaraz po wstaniu. Jest to czasami 7 czasami 8,temperatura zawsze taka sama 🤷‍♀️ a warto mierzyć, bo u mnie się sprawdza... Choć nie lubię kilku dni przed @ bo wtedy nerwowo spoglądam na termometr i modlę się żeby temp nie spadała 😂
To może i ja zacznę mierzyć 😆😆 Termometr mam! Czyli jak dzwoni budzik to mierzę temperaturę. Może być w ustach?? Wpisuje do apki i już 🙂 tylko jak się to odczytuje??? 😭😭😭 Nie uważałam za bardzo na naukach przedmałżeńskich😎
 
Hej dziewczyny, z racji że jesteście bardziej obeznane w temacie testów owulacyjnych to mam pytanie. Wczoraj wyszedł mi test owulacyjny pozytywny, takie 2 bardzo mocne kreski ale niestety nie mieliśmy szans na starania. Właściwie to będziemy mieli dzisiaj chwilę czasu wieczorem ale dziś już kreski testowe w kolejnym teście wykonanym przed chwilą nie są takie mocne... stąd mam pytanie czy dzisiejsze starania mają jeszcze jakiś sens? Czy już za późno? Jeśli któraś z Was ma ochotę odpowiedzieć to bardzo bym prosiła rozwiać moje wątpliwości 🙏
Jest szansa jak najbardziej, od testu pozytywnego owulacja może nastąpić w ciągu 48 godzin nawet :)
 
Hej dziewczyny, z racji że jesteście bardziej obeznane w temacie testów owulacyjnych to mam pytanie. Wczoraj wyszedł mi test owulacyjny pozytywny, takie 2 bardzo mocne kreski ale niestety nie mieliśmy szans na starania. Właściwie to będziemy mieli dzisiaj chwilę czasu wieczorem ale dziś już kreski testowe w kolejnym teście wykonanym przed chwilą nie są takie mocne... stąd mam pytanie czy dzisiejsze starania mają jeszcze jakiś sens? Czy już za późno? Jeśli któraś z Was ma ochotę odpowiedzieć to bardzo bym prosiła rozwiać moje wątpliwości [emoji120]
Ja bym próbowała. Może być tak że owu będzie dopiero dzisiaj. Może akurat się uda czego z całego serca ci życzę.
 
reklama
Witam kochane, u mnie 10+2 czuje się.. No ciężko bywa 🤢.
Lekarz we wtorek po 3 tygodniach i zaczynam stres, ale cieszę się, bo tak długo czekałam 😁😁😁

Z kreskami tak było, ale jednak my tu na grupie to trochę już byłyśmy i kto inny mógłby kogoś postawić do pionu jak nie wy 😁 ❤ caky czas wchodzę i czytam was ❤❤
Jeszcze trochę i myślę, że będzie Ci lepiej😉 ja nie miałam mdlosci w żadnej ciąży, po wizycie daj znać co tam wypatrzyliście z ginem, a prenatalne kiedy?
 
Do góry