reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Zgadza się! Myśle, ze jak się robi pomiar temperatury to jest to miarodajne wtedy [emoji3526]. Ja nie mierze, wiec nie tyle polegam na wyznaczeniu owu co na wyznaczeniu mniej więcej dni płodnych. Posiłkuje się testami owu tylko i ginem w tym miesiącu [emoji1] obawiam się, ze mierzenie temp. mi nie wejdzie w krew. No, może jak się będę dłużej starać to będę bardziej zdeterminowana, narazie jeszcze niet [emoji848][emoji23]
Pierwszy tydzień jest trudny później już się budzisz i termometr jest w rękach [emoji1787][emoji1787] U mnie to jak z tabletkami. Ledwo oczy otworze a już tabletki lykam[emoji85]
 
Mi flo też nie działa tak jak wpisuję objawy, tylko statystyki wylicza. Ten cykl po konizacji był tylko 24 dniowy i owulacja niby 12 dc a ja czułam, wg śluzu ze 15 dc. W tym cyklu tylko 3 razy się kochaliśmy i nie w 12 dc jak flo obliczyło bo jeszcze wtedy mieliśmy zakaz
 
Test lh pierwszy pozytywny w tym cyklu miałam w 23 dc w 24 juz był bledszy i pozniej nie robiłam. Na wizycie dowiedziałam sie ze mam torbiel krwotoczna ale niw dopytalam czy cialka żółtego czy pęcherzyka.
W każdym razie gdzieś kiedyś wyczytałam ze wlasnie torbiele fałszują wynik lh na pozytywny i wiem ze u mnie to sie sprawdza. Mam nadzieje ze okres dostanę na dniach i pozbędę sie francy i lekarz zakwalifikuje mnie na inseminacje.
A rozumiem. Dziękuję za wyjaśnienia. W takim razie trzymam mocno kciuki aby wszystko się ułożyło tak jak byś chciała.
 
To może i ja zacznę mierzyć [emoji38][emoji38] Termometr mam! Czyli jak dzwoni budzik to mierzę temperaturę. Może być w ustach?? Wpisuje do apki i już [emoji846] tylko jak się to odczytuje??? [emoji24][emoji24][emoji24] Nie uważałam za bardzo na naukach przedmałżeńskich[emoji41]

Podłączę się do pytania, bo nie widziałam, żeby była już odpowiedz [emoji16] czy można mierzyć w ustach? Wiem, ze dobrze mieć termometr z dwoma miejscami po przecinku i na tym się kończy moja wiedza [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Podłączę się do pytania, bo nie widziałam, żeby była już odpowiedz [emoji16] czy można mierzyć w ustach? Wiem, ze dobrze mieć termometr z dwoma miejscami po przecinku i na tym się kończy moja wiedza [emoji23][emoji23][emoji23]
Można mierzyć w ustach tylko trzeba pamiętać po której stronie i mniej więcej tak samo zacisnąć żeby raz nie było lżej raz mocniej. Mi mierzenie w ustach w ogóle nic nie pokazywało. Góry i doliny. Lepiej w pochwie jak dla mnie.
 
To może i ja zacznę mierzyć [emoji38][emoji38] Termometr mam! Czyli jak dzwoni budzik to mierzę temperaturę. Może być w ustach?? Wpisuje do apki i już [emoji846] tylko jak się to odczytuje??? [emoji24][emoji24][emoji24] Nie uważałam za bardzo na naukach przedmałżeńskich[emoji41]

Ja mam termometr z Bluetooth wiec wkładam do buzi i mierze o tej samej godzinie a później idę dalej spać [emoji1787]

Jak wstanę to dopiero synchronizuje z appka sobie. Mega wygoda dla mnie bo ja z tych co raz się obudzi to już nie zaśnie.



Teraz mam jeszcze Ava bracelet ale dopiero używam od 1.5 cyklu wiec mierze bbt nadal dla porównania. Trzeba używać przynajmniej 3-4 cykle cale żeby były przewidywania sensowne[emoji1695]
 
Można mierzyć w ustach tylko trzeba pamiętać po której stronie i mniej więcej tak samo zacisnąć żeby raz nie było lżej raz mocniej. Mi mierzenie w ustach w ogóle nic nie pokazywało. Góry i doliny. Lepiej w pochwie jak dla mnie.

Hmmm. No ok. A takie ustrojstwo się nada? Pełno tego na Allegro, nie wiem czy nie jest to jakiś szajs. Przymierzałam się do kupna we wrześniu ale poddałam się [emoji23]
IMG_3018.jpg
 
reklama
Do góry