reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Witam kochane, u mnie 10+2 czuje się.. No ciężko bywa 🤢.
Lekarz we wtorek po 3 tygodniach i zaczynam stres, ale cieszę się, bo tak długo czekałam 😁😁😁

Z kreskami tak było, ale jednak my tu na grupie to trochę już byłyśmy i kto inny mógłby kogoś postawić do pionu jak nie wy 😁 ❤ caky czas wchodzę i czytam was ❤❤
Wow już 10 tydzień? Ale szybko leci 🥰
 

Załączniki

  • Screenshot_20201004-102342_Flo.jpg
    Screenshot_20201004-102342_Flo.jpg
    137,1 KB · Wyświetleń: 41
Dziewczyny korzystam z dwóch aplikacji i stwierdzam, że flo nie jest miarodajna... Zaczęłam też korzystać z ovufriend, zakupiłam nawet na próbę premium i wszystko fajnie mi liczy i zaznacza, a flo teraz pokazuje, że mam mieć dopiero owulację, gdzie ona już była [emoji849] jakby w ogóle nie brała pod uwagę moich objawów itd...

Tez to zauważyłam, ze flo nie bierze nic pod uwagę, chyba tylko testy owu. Teraz flo wyznaczyła mi owu na 17dc (tak jak ostatnio) a OvuFriend na 14dc [emoji2356] zobaczymy, która będzie bliżej prawdy, robię testy (ale nie mierze temp.), a w 14dc mam monitoring [emoji48]
 
Dzień dobry kobietki. Ostatni dzien weekendu... wieczorne rozmowy na temt testowania natchnęły mnie do tego czynu.
Tak wiec 37 dc, zdiagnozowana torbiel krwotoczna test owulacyjny jak na zdjęciu..
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 56
reklama
Mi się sprawdza. Ale apka flo bierze statystyki z 3 albo 6 ostatnich miesięcy. Nie ma co patrzeć na owu z kalendarzyka. Wprowadź do flo test owu pozytyw i zaznaczy ci odpowiedni dzień.

Mi wskazała w ubiegłym cyklu owu na 18dc, napewno tak późno nie była, zaś OvuFriend na 17dc i prawdopodobnie właśnie wtedy była. Albo nawet 16dc wieczorem, bo od 16dc rana miałam na testach owu pik. A ginekolog w 14dc mówiła, ze owu będzie za 2, do 3 dni. Nie powiem, bo jak nie planowałam i tylko zapisywałam okres to dobrze go przewidywała. Ale nie ufam jej jeśli chodzi o owulacje narazie [emoji3525]
 
Do góry