reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Czuję, że potem nie będę mieć już szansy zatestować, małpa będzie szybsza🤣🤣 na serio mam wszystkie objawy i robię test z ciekawości np. Czy trafię bo to sikany😄 jak do wtorku @ nie przyjdzie to zrobię drugi z tobą 😘😘😎😎
Haha z tym trafieniem to aż mi się przypomniało, w poprzednim cyklu miałam wszystkie możliwe objawy, aż nawet @ się spóźniła no więc zrobiłam test 😂 w Rossmanie zostały same strumieniowe i ja nie pomyślałam w tamtej chwili żeby do kubeczka i go wsadzić tylko serio robiłam test na celność haha 😁
 
reklama
Haha z tym trafieniem to aż mi się przypomniało, w poprzednim cyklu miałam wszystkie możliwe objawy, aż nawet @ się spóźniła no więc zrobiłam test 😂 w Rossmanie zostały same strumieniowe i ja nie pomyślałam w tamtej chwili żeby do kubeczka i go wsadzić tylko serio robiłam test na celność haha 😁
Ja właśnie będę jutro trafiać z rana 🙂🙂
 
Haha z tym trafieniem to aż mi się przypomniało, w poprzednim cyklu miałam wszystkie możliwe objawy, aż nawet @ się spóźniła no więc zrobiłam test 😂 w Rossmanie zostały same strumieniowe i ja nie pomyślałam w tamtej chwili żeby do kubeczka i go wsadzić tylko serio robiłam test na celność haha 😁
To ja już celuje z precyzją snajpera 😂
 
Tez taka naiwna byłam na początku [emoji1787] chociaż na mamuśki bez pozytywa bym akurat się nigdy nie wepchnęła[emoji2370]


Jakbym teraz się cofnęła w czasie to bym nie brała anty wcale [emoji2370][emoji848][emoji23]
Słyszałam, że tabletki ponieważ zatrzymują owulację oszczędzają rezerwę jajnikową, więc może jakiś pozytyw z nich jest. Ja właśnie liczę na to, że mi tą rezerwę oszczędziły. Niedługo wybieram się na badania, to się dowiem czy to prawda.
Ja miałam okropne bóle głowy jak je brałam, libido zero. Ale wierzyłam, że tylko one uchronią biedną studentkę przed ciąża 🙂
 
Mój też, jego słowa "dobry koń to i po błocie pójdzie" [emoji23][emoji23][emoji23]
Mój mówi dobry marynarz to i po czerwonym morzu przepłynie [emoji1787][emoji1787]
Szczęściara [emoji16]

Ja też 31 [emoji3577][emoji1690]
Ja to na początku nie chciałam. Myślałam se że to takie nie komfortowe i w ogóle a później jak z płatka mokro ślisko [emoji1787] sorry za szczegóły.
 
A ja właśnie mam ochotę jutro rano zrobić test[emoji1] to byłby mój pierwszy raz [emoji846][emoji846] nie nastawiam się, że będzie kreska, ale fajnie przeżyć te emocje w oczekiwaniu na wynik [emoji1787] Bo tak w ogóle to czuję że @ już puka do drzwi. Może zdążę jutro rano przed małpą [emoji1][emoji1]

Ja za młodu jak mi się 2 tygodnie okres spóźnił i w końcu zrobiłam test to okres dostałam godzinę później [emoji23] ale Tobie życzę, żeby jednak nie przyszedł [emoji3531]
 
reklama
Ja za młodu jak mi się 2 tygodnie okres spóźnił i w końcu zrobiłam test to okres dostałam godzinę później [emoji23] ale Tobie życzę, żeby jednak nie przyszedł [emoji3531]
Nie dziękuję, ale się nie nastawiam wcale 🙂 Jak wyjdzie pozytywny będę w takim szoku, że pewnie zemdleję.
 
Do góry