reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ok będziesz pierwsza. Choć pwiem ci ze nie mam już nadziei że kiedyś będzie mi dane zostać mama choć jednego bombla. Ale żyć trzeba dalej. Życie się nie zatrzyma niestety.

Nie wiem czym spowodowane były Twoje niepowodzenia, ale wierze, ze jeszcze Twoje życie się odmieni i spełnia się Twoje marzenia [emoji6]

A teraz żeby nie zdołować tego wieczoru pośmiejmy się jeszcze z siebie [emoji16] nie było mnie chwilke i prawie się obsmarkalam jak czytałam co tu pisaliście [emoji23] dobrze ze już mi katar przechodzi [emoji23]
 
reklama
Nie wiem czym spowodowane były Twoje niepowodzenia, ale wierze, ze jeszcze Twoje życie się odmieni i spełnia się Twoje marzenia [emoji6]

A teraz żeby nie zdołować tego wieczoru pośmiejmy się jeszcze z siebie [emoji16] nie było mnie chwilke i prawie się obsmarkalam jak czytałam co tu pisaliście [emoji23] dobrze ze już mi katar przechodzi [emoji23]
Ja też nie wiem. Jedynie co mi w klinice powiedziała pani doktor że to moglo być spowodowane duża IO hormonami męskimi podwyższonymi i plemnikami męża. Ma 0% prawidłowych. Ale dodała ze teraz możemy gdybać bo nie sprawdzimy tego bo nie mamy jak.

[emoji1787][emoji1787][emoji1787] A co przeczytałaś? To o seksie w okresie?
 
Ja też nie wiem. Jedynie co mi w klinice powiedziała pani doktor że to moglo być spowodowane duża IO hormonami męskimi podwyższonymi i plemnikami męża. Ma 0% prawidłowych. Ale dodała ze teraz możemy gdybać bo nie sprawdzimy tego bo nie mamy jak.

[emoji1787][emoji1787][emoji1787] A co przeczytałaś? To o seksie w okresie?

A jest jakaś szansa żeby poprawić męża wyniki?

Wszystko przeczytałam [emoji16] to o seksie w okresie tez. Reakcje waszych partnerów mnie rozwaliły [emoji23] zapytałabym swojego, ale polazł już do roboty [emoji39] zdążyłam go jedynie trochę potarmosić, nie chciałam psuć atmosfery tym pytaniem [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Przeczytałam trochę ten wątek i Wasze starania.... my dopiero zaczęliśmy, to pierwszy cykl i dopiero za 10 dni ma (mam nadzieje, ze nie przyjdzie) @. I powiem Wam, ze zaczęłam wątpić, ze nam się uda za pierwszym razem począć nasze maleństwo.... Zaczęłam pesymistycznie myśleć, ze u nas tez to trochę potrwa... 😞
 
Przeczytałam trochę ten wątek i Wasze starania.... my dopiero zaczęliśmy, to pierwszy cykl i dopiero za 10 dni ma (mam nadzieje, ze nie przyjdzie) @. I powiem Wam, ze zaczęłam wątpić, ze nam się uda za pierwszym razem począć nasze maleństwo.... Zaczęłam pesymistycznie myśleć, ze u nas tez to trochę potrwa... 😞
Zacznij się martwić po roku 😉 teraz lepiej nie wchodź na forum. Nie bierz z nas przykładu 😂 oczyść głowę i myśl, że się uda 🙃 głowa też ma duży wpływ na starania 🤙
 
Ja załapałam totalnego doła. Bo nie dość, że raczej się nie nastawiam na ciążę po dzisiejszej becie ale z drugiej strony ten cień nadziei zostaje... Nie wiem co robić ale chyba za poradą jednej z was nie odstawie do poniedziałku luteine i wtedy ponownie wykonam badanie. I się rozstrzygnie... Od dzis moj sluz strasznie się zmienił i jest go bardzo dużo.. A przed okresem mam raczej sucho... Wszystko mi kręci w głowie co sprawia ze naiwna ja uważa że może ten 23 dzień to jeszcze jest baardzo wcześnie i w poniedziałek się zaskoczę.... 😥😑😣
 
Dzisiaj rano zrobiłam inny test. @ dalej nie ma , brzuch pobolewa jak na okres...
 

Załączniki

  • IMG_20201003_092033.jpg
    IMG_20201003_092033.jpg
    727,7 KB · Wyświetleń: 90
  • IMG_20201003_092214.jpg
    IMG_20201003_092214.jpg
    532,3 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Dzisiaj rano zrobiłam inny test. @ dalej nie ma , brzuch pobolewa jak na okres...
Nic nie widzę 🤷‍♀️
Ja załapałam totalnego doła. Bo nie dość, że raczej się nie nastawiam na ciążę po dzisiejszej becie ale z drugiej strony ten cień nadziei zostaje... Nie wiem co robić ale chyba za poradą jednej z was nie odstawie do poniedziałku luteine i wtedy ponownie wykonam badanie. I się rozstrzygnie... Od dzis moj sluz strasznie się zmienił i jest go bardzo dużo.. A przed okresem mam raczej sucho... Wszystko mi kręci w głowie co sprawia ze naiwna ja uważa że może ten 23 dzień to jeszcze jest baardzo wcześnie i w poniedziałek się zaskoczę.... 😥😑😣
Mi gin mówił, że beta musi wyjść powyżej 5,zeby mówić o ciąży 💁‍♀️ nawet w moim lab mają wynik <5
 
Do góry