reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
[emoji1787][emoji1787] Ja to chciałam już napisać parę dni wcześniej ale jakoś się powstrzymałam żeby znowu afery nie było. Ale koleżanka mnie już wyprzedziła więc swoje dodałam. Nie będę chociaż sama [emoji1787]
No to racja, nie raz jak wyraziłaś swoje zdanie to burza i pretensje, ale miałaś rację.
 
Wariatki
Teraz strach się przyznać jak będę miała 2 krechy [emoji23][emoji23][emoji23]
Ale już mi nadzieja opadła po przeczytaniu skutków ubocznych globulek [emoji2368]
Nie no chodzi o osoby które nie piszą nie znamy ich z nicków i wstawiają 2 krechy [emoji1787][emoji1787][emoji1787] ty jak będziesz miała 2 krechy to od razu wstawiaj nawet jak będzie blada. My tu wszystkie wypatrzymy [emoji4][emoji4][emoji4]
 
Wariatki
Teraz strach się przyznać jak będę miała 2 krechy 😂😂😂
Ale już mi nadzieja opadła po przeczytaniu skutków ubocznych globulek 🤷‍♀️
Z twoich dwóch kresek będziemy się cieszyć 😄 Ja rozumiem o co dziewczynom chodzi. Nie wiem po co na staraczkach wklejać takie fotki, chyba żeby się pochwalić. Tym bardziej, że nawet nie ma wątpliwości co do drugiej kreski.
Wypij ze mną piwo od razu lepiej na duszy się robi. Chyba mnie nie odrzuci, wręcz przeciwnie jest pyszne 😍
 
No to racja, nie raz jak wyraziłaś swoje zdanie to burza i pretensje, ale miałaś rację.
No strasznie potrafiły się czepiać. Na tym wątku akurat mało ale na innych wyraz swoją opinie/ zdanie to zaraz cię zeżrą[emoji1787][emoji1787] A zwłaszcza jak nie robisz tak jak oni chcą to już w ogóle. Nie które to wstawiają testy np ciążowe nie widać kreski pisze ze np ja nie widzę to się oburzają. Ale mnie to już śmieszy
 
Gratulacje 😊

I odnosząc się do mojej wczorajszej wypowiedzi , że zaraz coś głupiego napisze , pisze dziś.
Czemu dziewczyny, które robią test i są pozytywy bo widać gołym okiem wystawiają na grupę staraczek, które starają się o dziecko, gdzie nie jest po drodze 🤔
Tak jakby nie można było iść na majowe, kwietniowe czy tam jakie i zapytać się albo pochwalić się. 🤦‍♀️
Rozumie dziewczyny, które są tu piszą i się starają a nie tak ooo nie napisała , żadnego posta i jeb test.
Moje żale hah 😂😂 ale musiałam,od razu lżej na sercu 🤭🤭


Staramy się z mężem od prawie 2 lat, każdy miesiąc to niepewnosc i rozczarowanie pisalam na różnych forach. Dzisiaj zrobiłam test ciążowy i sama niedowierzam, nawet sie nie cieszę, bo nie chce się znowu rozczarować.
 
Cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa. 🙂 Mam 34 lata mój mąż tyle samo. Od sierpnia jesteśmy małżeństwem i to dopiero nasz pierwszy cykl starań o pierwsze dziecko. Cykle mam jak w zegarku co 28 dni. Owulacje zawsze czuje.... Aktualnie mam 19 dzień cyklu. Czekamy na efekty naszych starań. Trzymam za Was również kciuki! 😘💜💜
 
Cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa. 🙂 Mam 34 lata mój mąż tyle samo. Od sierpnia jesteśmy małżeństwem i to dopiero nasz pierwszy cykl starań o pierwsze dziecko. Cykle mam jak w zegarku co 28 dni. Owulacje zawsze czuje.... Aktualnie mam 19 dzień cyklu. Czekamy na efekty naszych starań. Trzymam za Was również kciuki! 😘💜💜
O jesteś prawie w moim wieku. Ja też o pierwsze. Trzymam kciuki, żebyś długo tu nie siedziała 😆
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa. [emoji846] Mam 34 lata mój mąż tyle samo. Od sierpnia jesteśmy małżeństwem i to dopiero nasz pierwszy cykl starań o pierwsze dziecko. Cykle mam jak w zegarku co 28 dni. Owulacje zawsze czuje.... Aktualnie mam 19 dzień cyklu. Czekamy na efekty naszych starań. Trzymam za Was również kciuki! [emoji8][emoji171][emoji171]
Hej. Trzymam kciuki żeby się jak najszybciej udało[emoji110][emoji110]
 
Do góry