reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Gratulacje 😊

I odnosząc się do mojej wczorajszej wypowiedzi , że zaraz coś głupiego napisze , pisze dziś.
Czemu dziewczyny, które robią test i są pozytywy bo widać gołym okiem wystawiają na grupę staraczek, które starają się o dziecko, gdzie nie jest po drodze 🤔
Tak jakby nie można było iść na majowe, kwietniowe czy tam jakie i zapytać się albo pochwalić się. 🤦‍♀️
Rozumie dziewczyny, które są tu piszą i się starają a nie tak ooo nie napisała , żadnego posta i jeb test.
Moje żale hah 😂😂 ale musiałam,od razu lżej na sercu 🤭🤭
Ale ja też to już kiedyś zauważyłam, chyba z dwa miesiące temu dziewczyna pisze, juupi udało się, test dwie kreski, se myślę nie opuściłam żadnego postu a dziewczyny nie kojarzę a ona pierwszy post🤣🤣
 
U mnie to dwa razy objaw ciąży potwierdziło to, że odrzucilo mnie od papierosów, pociągłaś macha i myślałam że zwymiotuje i tylko tyle, żadnych objawów, teraz nie pale więc jakbym zapaliła to itak bym się pewnie 🤢🤮🤣
Ooo fajek też nie paliłam w ciąży żadnej od razu jak się dowiedziałam o ciąży nie mogłam nawet na nie patrzeć 😂😂 a teraz nie palę 2 miesiąc 😁
 
Gratulacje [emoji4]

I odnosząc się do mojej wczorajszej wypowiedzi , że zaraz coś głupiego napisze , pisze dziś.
Czemu dziewczyny, które robią test i są pozytywy bo widać gołym okiem wystawiają na grupę staraczek, które starają się o dziecko, gdzie nie jest po drodze [emoji848]
Tak jakby nie można było iść na majowe, kwietniowe czy tam jakie i zapytać się albo pochwalić się. [emoji2356]
Rozumie dziewczyny, które są tu piszą i się starają a nie tak ooo nie napisała , żadnego posta i jeb test.
Moje żale hah [emoji23][emoji23] ale musiałam,od razu lżej na sercu [emoji2960][emoji2960]
Miałam to samo pisać. Ja też tego nie rozumiem. Moim zdaniem jak się wcześniej tu nie udzielala a ma dwie wyraźne krechy na ciążowym to nie powinna pisać na staraczkach. Samo przez się mówi STARACZKI to gdzie tu sens mając dwie krechy już pisać na takim wątku.

[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Gratulacje 😊

I odnosząc się do mojej wczorajszej wypowiedzi , że zaraz coś głupiego napisze , pisze dziś.
Czemu dziewczyny, które robią test i są pozytywy bo widać gołym okiem wystawiają na grupę staraczek, które starają się o dziecko, gdzie nie jest po drodze 🤔
Tak jakby nie można było iść na majowe, kwietniowe czy tam jakie i zapytać się albo pochwalić się. 🤦‍♀️
Rozumie dziewczyny, które są tu piszą i się starają a nie tak ooo nie napisała , żadnego posta i jeb test.
Moje żale hah 😂😂 ale musiałam,od razu lżej na sercu 🤭🤭

Ja ogólnie jestem nerwową osobą 😂 a takie coś mnie mega irytuje ;p
Myślałam, że tylko ja tak mam😆😆 nawet mówiłam wczoraj mężowi, że mnie to wkurza, ale ja przed @, więc wszystko mnie denerwuje.
Idę wypić Leszka🙂 zobaczę czy mnie odrzuci 😆😆😆
 
Miałam to samo pisać. Ja też tego nie rozumiem. Moim zdaniem jak się wcześniej tu nie udzielala a ma dwie wyraźne krechy na ciążowym to nie powinna pisać na staraczkach. Samo przez się mówi STARACZKI to gdzie tu sens mając dwie krechy już pisać na takim wątku.

[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Nooooo czasem to na prawdę dobija człowieka... A zapewne takie dziewczyny, które na prawdę się długo starają...
Chociaż z waszych to bym się mega cieszyła 😁
 
Myślałam, że tylko ja tak mam[emoji38][emoji38] nawet mówiłam wczoraj mężowi, że mnie to wkurza, ale ja przed @, więc wszystko mnie denerwuje.
Idę wypić Leszka[emoji846] zobaczę czy mnie odrzuci [emoji38][emoji38][emoji38]
[emoji1787][emoji1787] Ja to chciałam już napisać parę dni wcześniej ale jakoś się powstrzymałam żeby znowu afery nie było. Ale koleżanka mnie już wyprzedziła więc swoje dodałam. Nie będę chociaż sama [emoji1787]
 
reklama
Nooooo czasem to na prawdę dobija człowieka... A zapewne takie dziewczyny, które na prawdę się długo starają...
Chociaż z waszych to bym się mega cieszyła [emoji16]
Ale wiesz my to my a nie nawet nicka nie znamy żadnego posta jak wyżej napisałaś a tu dup test z dwoma krechami. Mnie to tam nie denerwuje ani nie przeszkadza ale wątek dla ciężarnych a dla staraczek to 2 różne sprawy czyż nie? [emoji848]Bo może ja nie potrafię rozróżnić

To tak samo ja nie jestem w ciąży a idę pisać z laskami na kwietniowi jako to ma sens[emoji2356][emoji1787][emoji1787]
 
Do góry