reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Coś przebija ale to chyba testowa , może się mylę...
Zrób betę będziesz wiedziała 100% bo tobie te cienie już tydzień chyba wychodzą , to kreska już powinna być jakaś różowa. 🤔
Tydzień temu to ja o testach i ciąży nawet nie myślałam :D
Poczekam jeszcze dwa dni i wtedy sprawdzę.
Ale chce wiedzieć w razie czego żeby do lekarza zadzwonić i może zmieni mi jakoś leki
 
reklama
Hej, zastanawiam się nad Sono HSG...
Ile płaciłyście prywatnie??
Była któraś na NFZ?? Długo się czeka?
Ja się przygotowuje to hsg 😁 moje badania z wizytą konieczne przed sono wyszy ok. 650zł i hsg 500zł. Dzisiaj powinnam mieć wyniki wymazów (chlamydia, cytologia i posiew) jeśli wyszło ok, to może uda się umówić hsg na przyszły miesiąc 😁 u nas lekarz wymagał jeszcze do hsg dokładnych badań męża 🙂 Dzisiaj powinniśmy mieć wyniki
 
Ja się przygotowuje to hsg 😁 moje badania z wizytą konieczne przed sono wyszy ok. 650zł i hsg 500zł. Dzisiaj powinnam mieć wyniki wymazów (chlamydia, cytologia i posiew) jeśli wyszło ok, to może uda się umówić hsg na przyszły miesiąc 😁 u nas lekarz wymagał jeszcze do hsg dokładnych badań męża 🙂 Dzisiaj powinniśmy mieć wyniki
Jprdl ile to kasy... A to tylko jedno badanie... A reszta? Hormony obojga, badanie nasienia.... Masakra... Człowiek by pokoik prawie urządził...ja jak podliczyłam nasze wydatki miesięczne na starania to ok 1000zl...
 
reklama
Jprdl ile to kasy... A to tylko jedno badanie... A reszta? Hormony obojga, badanie nasienia.... Masakra... Człowiek by pokoik prawie urządził...ja jak podliczyłam nasze wydatki miesięczne na starania to ok 1000zl...
Jak zaczynasz zabawe u specjalisty to trzeba liczyć sie z kosztami.
U nas badania męża bo wymagają bardzo szczegółowych badań nasienia to koszt ok 1500zl
 
Do góry