reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny:) u mnie dziś 8dc ale coś mnie wzięło 😤 i to nie wiem czy nie coś z pęcherzem.... Czuję takie pełne podbrzusze nie wiem jak to opisać do tego mi nie dobrze i chce mi się spać i dużo siusiam nie często ale dużo ... Test zrobiłam dla wszelkich wątpliwości jest negatywny ,tak być powinno bo okres był a tu jakieś coś:/ oby mi szybko przeszło bo w takim stanie nie będę miała ochoty na boboseksy :p
Może od wiesiołka?
Ja się źle po nim czułam
 
Może od wiesiołka?
Ja się źle po nim czułam
Nie zażywam :) śluzu zawsze miałam sporo ,cykl jak w zegarku . Miesiąc temu robiłam sporo badań z krwi przeróżnych i wszystko idealnie więc suplementuje tylko kwas foliowy i jem więcej różnych warzyw w ramach dostarczania organizmowi witamin , coś się ewidentnie przyplątało bo to od końca krwawienia mi się utrzymuje ....zobaczymy może więcej odpoczynku po pracy i żurawinka pomoże i oby nie przesunęła się przez to owulacja :p
 
Widzicie coś?
 

Załączniki

  • IMG_20201001_105042.jpg
    IMG_20201001_105042.jpg
    308,7 KB · Wyświetleń: 112
  • IMG_20201001_103527.jpg
    IMG_20201001_103527.jpg
    102,3 KB · Wyświetleń: 110
reklama
Do góry